Makijaże z okładek - Hana Soukupova we włoskim Elle

W kwietniowy wydaniu włoskiego Elle pojawia się sesja Hany Soukupovej. Wprawdzie sesja z okularami w roli głównej, ale nie sposób nie zwrócić uwagi na piękne makijaże.
Makijaże z okładek - Hana Soukupova Makijaże z okładek - Hana Soukupova Skan magazynu Elle Italia

Jeansowe powieki

Wiele kobiet kojarzy niebieski cień z latami 60'tymi i tandetnym, tanim wizerunkiem, który wcale nie musi przedstawiać się w ten sposób.

Sekret tkwi w dobraniu odpowiedniego odcienia. Niebieski w połączeniu z brązem i czernią może stanowić prawdziwe bogactwo koloru - mówi makijażystka marki Bobbi Brown.

W tym przypadku opalizujący granat prezentuje się doskonale. Cień w kolorze jeansu możecie mieszać ze złotem nałożonym kącikach oczu. Udanym połączeniem będzie też brąz lub grafit.

Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Skan magazynu Elle Italia

Koralowa pomadka i kolorowe kreski

Pisaliśmy już, że wiosną i latem tego roku prym wiodą wyraziste kolory. Dokładnie takimi samymi zasadami rządzi się sezonowy makijaż. Im więcej koloru tym lepiej!

Niezwykle modne są żywe odcienie pomadek. Jednym z hitów jest koral.

Oko możecie pomalować delikatniej, jeśli jednak nie boicie się mocniejszych akcentów postawcie równocześnie na mocne kreski - na przykład niebieskie.

Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Skan magazynu Elle Italia

Intensywnie różowe pomadki

W tym roku intensywny róż, który podobnie jak niebieski cień nie kojarzył się do tej pory z klasą i dobrym stylem powraca w wielkim stylu.

Makijaż z wykorzystaniem mocnego różowego akcentu na ustach wykorzystała na pokazie wiosenno-letniej kolekcji, między innymi Jil Sander.

Pokaz wiosenno letniej kolekcji Jil Sander

Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Makijaże z okładek. Włoskie wydanie Elle Skan magazynu Elle Italia

Pomarańcz na powiekach

Wiosenny sezon jest w tym pachnie pomarańczą. Cytrusowe kolory rządzą nie tylko na wybiegach mody u takich projektantów jak: J. Mendel, Ohne Titel, Marc Jacobs, Chris Benz, Kenneth Cole i Milly. W tegorocznym makijażu warto postawić na kosmetyki w tym żywym odcieniu!

Modne makijaże Modne makijaże Skan Italian Elle

Wyraziste oko, wyraziste usta

Tak jak wspomnieliśmy - oszczędność w makijażu zostawmy sobie na kolejne sezony. Wiosna niech kwitnie wszelkimi kolorami. Niech wybrany przez nas makijaż sprawi, że będziemy w centrum zainteresowania!

Więcej o: