Trójkątny kształt paznokci znów modny!

Tak, jak w makijażu - trendy dotyczące stylizacji paznokci również się zmieniają. I na wybiegach mody i na dłoniach gwiazd obserwujemy ostatnio nowy, modny kształt.
Manicure typu french to zawsze modna klasyka. W tym sezonie biały pasek zastępujemy czarnym. Manicure typu french to zawsze modna klasyka. W tym sezonie biały pasek zastępujemy czarnym. Kolaz Lula.pl

Trendy wciąż się zmieniają

Trendy wciąż ulegają zmianom. W temacie stylizacji paznokci również. W tym sezonie wiele zmian. Jedną z nich jest nowy, modny i bardziej trójkątny kształt.

Gwiazdy już się przekonały!

Gwiazdy takie jak Fergie, Beyonce, czy Rihanna już postawiły na zmiany. Nowy, bardziej trójkątny i drapieżny kształt paznokci do ni9edawna nie kojarzył nam się najlepiej. Na myśl przywodziły długie, sztuczne i ostro zakończone tipsy, które wybaczyć można było jedynie wówczas, gdy widzieliśmy je na okładkach magazynów dla profesjonalistów w dziedzinie stylizacji paznokci.

Fergie at The American Red Cross, Santa Monica Chapter's Annual Red Tie Affair held at The Fairmont Miramar Hotel & Bungalows in Santa Monica, California on April 09,2011                                        ? 2010 Hollywood Press Agency /face to face - Germany, Austria, Switzerland, Luxemburg, Czech Republic, Slovakia, Slovenia, Hungary, Croatia, Serbia and Bulgaria rights only - fot. Face2Face/REPORTER

Modne kolory lakierów do paznokci

Beyonce w marcowym L'Officiel Beyonce w marcowym L'Officiel fot. beyonceworld.net

Pomysłowe

Ale jak to w modzie bywa - trendy odchodzą i przychodzą (niekoniecznie dotyczy to tipsów). Mimo braku naturalności - wyglądają bardzo pomysłowo.

Kolorowy french

Aby manicure prezentował się jeszcze lepiej - warto postawić na kolorowy lakier do paznokci, tak modny tej wiosny. Lub na ciekawy french! Przypominamy, że w niczym nie przypomina on klasycznego znanego nam sposobu malowania.

Nowe propozycje są dosyć śmiałe, ale wyglądają niezwykle elegancko. I o to właśnie chodzi. O przełamanie pewnej monotonii we francuskim manicurze. W którym jak do tej pory królowała biel z delikatnym różem lub beżem.

Więcej o: