Dior - najpiękniejsze i najciekawsze kampanie Beauty

W ostatnim czasie ukazało się kilka naprawdę interesujących kampanii Diora. Mamy na myśli kampanie Beauty. Zobaczcie te najciekawsze!
Najpiękniejsze kampanie reklamowe Diora Najpiękniejsze kampanie reklamowe Diora fot. materiały promocyjne

Margaryta Senchylo

To tylko zdjęcie, ale jest chyba jednym z moich ulubionych z cyklu reklam kosmetyków. Na fotografii znajduje się Margaryta Senchylo, a zdjęcie wykonywał fotograf o pseudonimie Tyen.

Gdy pierwszy raz zobaczyłam tą kampanię na witrynie jednej z włoskich perfumerii w Mediolanie - byłam oczarowana. Tam dopiero się pojawiła. Muszę przyznać, że rzadko zdarza mi zachwycać w ten sposób tylko zdjęciem. Piękny makijaż i przepiękna modelka. W tym przypadku nie przeszkadza mi nawet graficzny retusz Photoshopem.

Podzielacie moje zdanie?

Kate Moss w reklamie Dior Addict Kate Moss w reklamie Dior Addict

Dior Addict - Kate Moss

Kiedy usłyszeliśmy o mającej się pojawić kampanii pomadek Dior Addict z Kate Moss w roli głównej, byliśmy bardzo ciekawi końcowych efektów. Nie zawiedliśmy się. Kate wciąż jest absolutną profesjonalistką w swoim fachu. Na zdjęciu prezentuje się delikatnie i zmysłowo. Linia czarnego eyelinera w połączeniu z delikatnym różem na ustach sprawia, że makijaż jest świeży i dziewczęcy.

Przypomnijmy sobie również spot reklamowy:

natalie Portman w reklamie Miss Dior Cherie natalie Portman w reklamie Miss Dior Cherie Fot. Materiały reklamowe

Natalie Portman w kampanii reklamowej Miss Dior Cherie

Już kilka miesięcy przed pojawieniem się kampanii wiedzieliśmy, że Natalie będzie sygnowała tajemniczy produkt Johna Galliano. Dopiero po premierze głośnego filmu Black Swan, w którym Natalie grała główną rolę - dowiedzieliśmy się, że perfumami, które będzie promowała będą znane i ogromnie popularne Miss Dior Cherie.

Zdjęcie jest urocze, sama Natalie wygląda na nim jeszcze lepiej. Trochę mniejsze wrażenie zrobił na nas film reklamowy, ale oceńcie same:

Zdjęcie z kampanii perfum Miss Dior Cherie Zdjęcie z kampanii perfum Miss Dior Cherie Miss Dior Cherie

Miss Dior Cherie by Sofia Coppola

Bardzo podobał nam się za to wcześniejszy spot reklamowy, który reżyserowała Sofia Coppola. Trafiał w samo sedno ukazując prawdziwy charakter tego dziewczęcego zapachu. Reklama była bardzo "francuska", ze wszelkimi elementami, które w naszym wyobrażeniu są w tym kraju najwspanialsze.

Premiera reklamy Diora Premiera reklamy Diora kolaz lula.pl

Jude Law w reklamie perfum Homme

To nie tylko zwykła reklamówka nowego zapachu. Z taką formą dłuższego przekazu spotykamy się chyba po raz pierwszy. Być może otwiera to pewien nowy rozdział jeśli chodzi o reklamę. Filmik oddawać ma ducha zapachu "Homme". Reklama jest nie tylko oryginalna, ma również fabułę, a Jude Law jak zawsze prezentuje się znakomicie. Faktycznie szybko wciąga w swój klimat.

W reklamie występuje też nowa dziewczyna Guy'a Ritchie - Michaela Kocianova. Możemy się tylko domyślać, że kariera 21 - letniej modelki ze Słowacji, z którą spotyka się reżyser potoczy się teraz ze znacznie większym rozmachem. Guy Ritchie, który uważa, że piękno go nudzi, podobno zakochał się w nosie modelki. Ciekawe...

Jamie Dornan w reklamie Dior Jamie Dornan w reklamie Dior printscreen Jamie Dornan w reklamie Dior

A teraz dla kontrastu znacznie prostsza (choć nie mniej kusząca) forma reklamy perfum Homme

Jamie Dornan, który wystąpił w tej reklamie jest modelem i aktorem irlandzkiego pochodzenia. Mimo, że forma spotu reklamowego jest znacznie prostsza, niż poprzednia z udziałem Jude'a Law również robi wrażenie. Chyba nie trzeba się rozwodzić z jakich powodów...

Same zobaczcie :)

Dior w szarościach Dior w szarościach Fot. Mat. Prasowe

New Look Gris Montaigne

Okazuje się, że szary kolor można ograć w całkiem interesujący sposób. To po prostu znakomita reklama kolekcji do makijażu:

Więcej o: