Makijaże L'Oreal Paris na pokazie Macieja Zienia

W piątek wieczorem w Soho Factory w Warszawie odbył się pokaz jesiennej kolekcji Macieja Zienia. Marka L'Oreal Paris zajęła się charakteryzacją, czyli makijażami i fryzurami.
Pokaz Macieja Zienia - jesień 2011, makijaże marki L'Oreal Pokaz Macieja Zienia - jesień 2011, makijaże marki L'Oreal Fot. materiały prasowe

Pokaz Macieja Zienia

Na piątkowym pokazie Macieja Zienia, nie tylko kreacje zwracały uwagę widzów. Marka L'Oreal, która zadbała o wizaż modelek - przygotowała makijaże oraz fryzury opierając się o jesienne trendy. Tendencje widocznie ulegną zmianie.

Pokaz Macieja Zienia - makijaże marki L'Oreal Pokaz Macieja Zienia - makijaże marki L'Oreal Fot. materiały prasowe

Akcent na oczy

To czy zwracały największą uwagę. Głęboki wyraz smokey eyes nie traci jednak koloru w jesiennym sezonie. Metaliczna, butelkowa zieleń nadaje dodatkowej wyrazistości spojrzeniu.

Inspiracją do stworzenia makijażu typu glamrock były lata 80.

Pokaz Macieja Zienia - makijaże marki L'Oreal Pokaz Macieja Zienia - makijaże marki L'Oreal Fot. materiały prasowe

Color Infaillible 009 Permanent Khaki

Podstawę do stworzenia tego makijażu są nowe cienie Color Infaillible marki L'Oreal, które w sprzedaży pojawią się dopiero w lipcu.

Czarna kredka

Reszta makijażu została wykończona czarną kredką Contour Khol 131. Z kolei użyta w makijażu pomadka to również nowość, o której już informowaliśmy - Color Riche 305.

Color Riche 305

Fryzury

Fryzury modelek były dość klasyczne. Włosy zostały zaczesane w kucyk. Jednak nie miał on w sobie nic z grzeczności. Włosy były dokładnie wystylizowane, a uczesane w koński ogon fale w dużej objętości nadawały całości stylizacji charakteru.

Całość została utrwalona lakierem Elnett De Lux.

Agnieszka Włodarczyk

Na pokazie, jak zawsze pojawiło się wiele polskich celebrytów i celebrytek. Jedną z nich była Agnieszka Włodarczyk, której makijaż również zwrócił naszą uwagę.

Żółte cienie oraz koralowa pomadka to żywe i wyraziste kolory, które są w tym sezonie niezwykle modne również w makijażu.

Więcej o: