Inspiracja kwiatami. Wiosenne makijaże według Marie Claire

Przeglądając majowy numer magazynu Marie Claire, zwróciliśmy uwagę na kilka makijaży inspirowanych kwiatami. Zobaczcie na co w tym sezonie warto postawić!
skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire

Koral

Oprócz tak modnej w tym sezonie pomarańczy - warto postawić również na koralowy odcień pomadki. W magazynie Marie Claire odcień idealnie dobrano do żywej barwy gerbery. W makijażu postawiono na niewidoczny makijaż oczu. Nie jest to podstawą, w tym sezonie bowiem kolory łączymy dowolnie. Jednak tak wykonany wizaż wygląda bardziej stylowo i delikatnie. Rozwiązanie świetnie pasuje do dziennych stylizacji.

Nowe pomadki Estee Lauder Nowe pomadki Estee Lauder Estee lauder

Pomadki

Marki kosmetyczne mają w swojej ofercie bardzo dużo kosmetyków o żywych kolorach. Nie będziecie miały problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie odcienia. Szukając odpowiedniej i trwałej pomadki warto zwrócić uwagę na marki takie jak Estee Lauder, czy L'Oreal. W mojej kosmetyczce mam 2 koralowe odcienie tych szminek i jestem bardzo zadowolona zarówno z barwy jak i z trwałości tych kosmetyków.

skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire

Neonowy róż

O neonowym różu pisaliśmy nie raz. Zdjęcie z magazynu Marie Claire natychmiast skojarzyło nam się z pokazem Jil Sander, gdzie modelki były bardzo podobnie pomalowane. Oczy w tym przypadku również pozostają w wersji au naturelle.

Niżej modelka po pokazie Jil Sander:

Pokaz wiosenno letniej kolekcji Jil Sander

SZMINKA
Candy Yum-Yum, Matowy neonowy róż (mat)
cena: 79zł
SZMINKA Candy Yum-Yum, Matowy neonowy róż (mat) cena: 79zł Fot. materiały prasowe

Pomadka MAC z nowej kolekcji

SZMINKA Candy Yum-Yum, Matowy neonowy róż (mat) cena: 79zł

Błękity

Błękit i delikatny akcent żółtego to idealne połączenie kolorów, które można wykorzystać do makijażu powieki. Taką kombinację kolorystyczną można wykonać zarówno do stylizacji dziennych, jak i wieczorowych.

Nowe pomadki L'Oreal

skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire skan magazynu Marie Claire

Delikatne róże

Pastelowe, delikatnie róże również mają swój urok. Nietrudno jest zauważyć, że jeśli chodzi o makijaż - ten odcień nie wychodzi z mody nigdy.

W nowej kolekcji kosmetyków do makijażu MAC Quite Cute (o której już wspominaliśmy) znajdziecie przydatne do wykonania tego make up'u kosmetyki:

Więcej o: