Magia makijaży inspirowanych bajkami Walta Disneya

Ciekawi was co można wyczarować z połączenia sztuki wizażu z bajkami Walta Disney'a? Zobaczcie prace Katie Alves i przekonajcie się sami!
Magiczne makijaże inspirowane bajkami Walta Disney'a Magiczne makijaże inspirowane bajkami Walta Disney'a Kolaz Lula.pl

Katie Alves

Prace 21-letniej Katie Alves znaleźć można na jej blogu. Ta dziewczyna sięgnęła po pędzel w 2010 roku, ale jej prace już robią piorunujące wrażenie. Ma grono wiernych fanów, do których my zdecydowanie dołączamy!

Zobaczcie serię makijaży, której inspiracją stały się jej ulubione bajki Walta Disney'a!

Postaramy się również o jak najdokładniejsze tłumaczenia autorki! Aż dziw bierze jak bardzo jest wobec siebie krytyczna.

Alladin make up Alladin make up fot. Blog Katie Alves

Alladyn

"To było naprawdę ciężkie zadanie. Zajęło mi znacznie więcej czasu niż zazwyczaj. Wszystko wygląda jakby było trochę zmutowane, ale nie potrafiłam zrobić tego lepiej. Jedyne z czego jestem zadowolona to ta złota poświata. Robienie tego makijażu trwało całą wieczność!"

Alicja w krainie czarów Alicja w krainie czarów fot. Blog Katie Alves

Alicja w krainie czarów

"Zrobiłam wiele prób zanim ten rysunek powstał. Za każdym razem wyglądało to okropnie. Ponieważ jednak miałam tak wiele próśb o ten makijaż - wreszcie udało mi się zrobić coś w miarę przyzwoitego".

Król Lew Król Lew fot. Blog Katie Alves

Król Lew

"Ze zrobieniem tego nieba miałam naprawdę mnóstwo zabawy. To mieszanina niebieskiego koloru z kremowym białym cieniem".

Miasteczko Halloween

"Pomysł nie do końca był mój, ale materiał, który mnie zainspirował był niesamowity. Najtrudniej było zrobić księżyc, miałam duże problemy z żółtym cieniem, bo ciągle robiły się smugi".


Królewna Śnieżka

"Dostałam prośbę, by wykonać makijaż inspirowany bajką Królewna Śnieżka. Postanowiłam pójść w nieco inną stronę. Namalowałam straszny las z przerażającymi oczami i drzewa, których gałęzie wyglądają jak ręce. Zatrute jabłko przypominać ma czaszkę".

fot. Blog Katie Alves fot. Blog Katie Alves fot. Blog Katie Alves

Zaplątani

"Uwielbiam ten film, więc postanowiłam zrobić jedną ze scen. W tle widać zamek, lśniące latarnie i łódź na której siedzą Flynn i Rapunzel".

 

Jak oceniacie prace Katie?

Więcej o: