Gwiazdy bez makijażu. Zobaczcie różnicę!

Niejednokrotnie zazdrościmy im urody. Podziwiamy je, czasem naśladujemy. Zobaczcie jak znane gwiazdy wyglądają bez makijażu!
Taylor Swift bez makijażu Taylor Swift bez makijażu kolaż lula.pl

Taylor Swift

Być i wyglądać jak gwiazda jest marzeniem niejednej kobiety. Przypatrujemy się pięknym celebrytkom w sukniach od projektantów, wspaniałych fryzurach i efektownych makijażach i często z westchnieniem mówimy, że chciałybyśmy zamienić się z nimi wyglądem. warto jednak zdać sobie sprawę, że każda z nich na co dzień wygląda troszeczkę inaczej.

Kate Hudson bez makijażu Kate Hudson bez makijażu Kolaz Lula.pl

Kate Hudson

Rodzinne koneksje mówią jedno -Kate Hudson na aktorstwo jest zwyczajnie skazana. Córka Goldie Hawn i muzyka Billa Hudsona. Za swojego ojca uważa jednak wieloletniego przyjaciela Goldie Hawn Kurta Russela, który zamieszkał z jej rodziną gdy miała trzy lata. Matka miała nadzieję, że Kate po ukończeniu szkoły średniej pójdzie na studia na Uniwersytet Nowojorski, Kate wybrała jednak karierę aktorską.

Gwiazda uważa, że nie ma faceta, który mógłby jej się oprzeć. Faktycznie zawsze jest pewna siebie. Jest świadoma swojej urody i bez makijażu czuje się równie swobodnie

Jessica Alba bez makijażu Jessica Alba bez makijażu Kolaz Lula.pl

Jessica Alba

Jessica Alba jest kolejnym przykładem tego, że niektóre kobiety nie potrzebują kamuflażu. Aktorka ma 30 lat, ale z łatwością mogłaby się ubiegać o rolę nastolatki. Jej regularne rysy twarzy i dziewczęcy urok nie potrzebują żadnych "ulepszeń". Swą urodę najpewniej również zawdzięcza egzotycznej mieszance: ojcu z pochodzenia Meksykaninowi, mieszkającemu od zawsze w Kalifornii oraz matce, która ma francuskie i duńskie korzenie.

Reese Witherspoon bez makijażu Reese Witherspoon bez makijażu Kolaz Lula.pl

Reese Witherspoon

Na temat Reese Witherspoon, mimo, że jest jedną  z najbardziej lubianych i najczęściej nagradzanych aktorek w Hollywood - ostatnio słyszymy dużo mniej. Delikatna blondynka, która z kamerą zaczęła oswajać się już jako 14-latka jest również jedną z tych aktorek, której urody i uroku osobistego nie sposób nie docecnić.

Naszym zdaniem bez makijażu wygląda całkiem dobrze.

Katie Holmes Katie Holmes Kolaz Lula.pl

Katie Holmes

Gwiazdy nigdy nie mogą czuć się zupełnie anonimowo. W żadnej sytuacji. Pomimo tego jednak wiele z nich nawet bez wieczorowych kreacji od najbardziej znanych i cenionych projektantów, bez makijażu i ładnej fryzury czuje się całkiem swobodnie. Należy do nich Katie Holmes.

Czy nie sądzicie, że bez makijażu wygląda na dużo młodszą?

Claudia Schiffer bez makijażu Claudia Schiffer bez makijażu Kolaz Lula.pl

Claudia Schiffer

Gwiazdy nieczęsto pokazują się publicznie bez makijażu. Nic w tym zresztą dziwnego. Niejednokrotnie bowiem, to jak wyglądają w świetle reflektorów, spacerując po czerwonym dywanie nie pokrywa się z tym, jak prezentują się na co dzień.

Jedne gwiazdy nawet bez makijażu wyglądają ładnie i wcale nie muszą martwić się jego brakiem, inne nie prezentują się już tak dobrze...

Niestety Claudia Schiffer bez makijażu nie wygląda zbyt korzystnie.

Megan Fox bez makijażu Megan Fox bez makijażu Kolaz Lula.pl

Megan Fox

Aktorka broni swojej prywatności. Być może nie czuje się komfortowo bez makijażu. Naszym zdaniem jednak zarówno w makijażu, jak i bez niego wygląda bardzo dobrze.

 

Ja zrobić sobie makijaż w stylu Megan Fox? Zobacz wideo!

Rosario Dawson bez makijażu Rosario Dawson bez makijażu Kolaz Lula.pl

Rosario Dawson

Miłym zaskoczeniem jest oglądanie jej zdjęć 'au naturelle'. Piękna Rossario wygląda kwitnąco. Potwierdza to tezę, że prawdziwa uroda obroni się zawsze.

Ma ona pochodzenie wieloetniczne. Jej matka, Isabel wywodziła się z Puerto Rico, a w jej żyłach płynęła kubańska i afrykańska krew. Ojciec Greg był potomkiem rdzennych Amerykanów i Irlandczyków. Być może jej niezwykła, egzotyczna uroda jest efektem tej mieszanki. Jedno natomiast jest pewne - make up w jej przypadku jest zupełnie zbyteczny. Często zdarza się przecież, że oglądając zdjęcia gwiazd bez makijażu nie jesteśmy w stanie ich nawet rozpoznać. W przypadku Rossario jednak nie ma z tym żadnego problemu. Niejedna osoba może jej pozazdrościć!

Hillary Duff bez makijażu Hillary Duff bez makijażu fot. eastnews

Hillary Duff

Gwiazda jest przykładem tego, że pięknie można wyglądać również bez stylizacji, sukni, czy kosmetyków. Czasami to naturalność i dziewczęcy urok sprawiają, że wyglądamy najpiękniej.

Milla Jovovich bez makijażu Milla Jovovich bez makijażu kolaz lula.pl

Milla Jovovich

Piękna Milla Jovovich wzbudza zachwyt nie tylko całej rzeszy mężczyzn, ale również kobiet. Urody i talentu nie sposób jej odmówić. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że uroda to jedna sprawa, drugą jest odpowiednia charakteryzacja.

Jessica Simpson w i bez makijażu Jessica Simpson w i bez makijażu Fot. Evan Agostini AP/East News

Jessica Simpson

Jessica Simpson nie ma problemów z tym, by pokazywać się publicznie bez makijażu. Piosenkarka doskonale czuje się w swojej skórze. Nawet po tym jak dość znacznie przytyła.

Linda Evangelista

Często zdarza nam się idealizować znane osobistości ze świata showbiznesu. W życiu codziennym to jednak zwyczajne osoby, które również mają swoje problemy i kiedy nie muszą akurat szykować się na tak zwany czerwony dywan- próbują prowadzić normalne życie. Nie malują się wychodząc do sklepu i stawiając na wygodę zakładają dres.

Katherine Hiegl bez makijażu Katherine Hiegl bez makijażu kolaz lula.pl

Katherine Hiegl

Katherine Heigl jest jedną z tych gwiazd, które obdarzone zostały naturalną urodą. Nie potrzebne jej bardzo mocne makijaże, ani wyszukane fryzury, by wyglądać olśniewająco. Ona sama zwykle wybiera bardziej subtelny wizaż. Najwidoczniej dobrze czuje się sama ze sobą.

Kim Kardashian Kim Kardashian kolaz lula.pl

Kim Kardashian

Kim, która niewątpliwie jest piękną kobietą, która przywiązuje ogromną uwagę do swego perfekcyjnego wyglądu. Makijaż i fryzura są zwykle nieskazitelne. W niektórych przypadkach może nawet przesadnie nieskazitelne. Jednak Kim, którą zwykle podziwiamy na czerwonym dywanie w pełnym i dość mocnym makijażu - wcale go nie potrzebuje, by wyglądać pięknie i kobieco.

Więcej o: