Gwiazdy stawiają na gładkie upięcia

Poniedziałkowa gala FCDA zgromadziła wiele gwiazd. Wiele z nich postawiło na lekkie i seksowne fale. Jednak pań zdecydowało się na gładkie upięcia, dzięki którym wyróżniały się spośród tłumu.
Jessica Alba Jessica Alba Fot. eastnews

Jessica Alba

Włosy zaczesane na gładko są fryzurą, która jest przede wszystkim wygodna, ale równie dobrze stanowić może eleganckie uzupełnienie wieczorowej stylizacji.

Jessica Alba, która jest w zaawansowanej już ciąży - zebrała włosy zupełnie gładko i odsłoniła piękną twarz.

Kirsten Dunst Kirsten Dunst Fot. Agencja Wyborcza.pl

Kirsten Dunst

Wysokie koki upięte w ciekawy, niebanalny sposób stały się ostatnio bardzo modną fryzurą. Idealnie sprawdza się w codziennych stylizacjach, ale jak widać stanowi również udaną propozycję na wieczorne wyjście. Zdecydowała się na nią między innymi Kirsten Dunst.

Miranda Kerr Miranda Kerr Fot. Agencja Wyborcza.pl

Miranda Kerr

Kiranda Kerr postawiła na tradycyjnego, nisko upiętego koka. Delikatne, ładne rysy modelki są dzięki temu lepiej widoczne. Takiej twarzy nie powinno się zakrywać

Lucy Liu Lucy Liu Fot. Agencja Wyborcza.pl

Lucy Liu

Lucy Liu, w odróżnieniu od koleżanek wybrała elegancki kok zapleciony z boku głowy, która świetnie pasowała do jej efektownej kreacji.

Karolina Kurkova Karolina Kurkova Fot. Agencja Wyborcza.pl

Karolina Kurkova

Karolina Kurkowa postawiła na gładkie uczesanie z przedziałkiem na bok. By było ono idealnie gładkie ? warto użyć przy wykonaniu odrobiny odżywki. Wówczas włosy nie będą się puszyły. Bardzo podoba nam się również makijaż modelki.

Więcej o: