Ten mężczyzna udowodnił, że nikt nie jest za stary, aby stać się popularnym. Jak to zrobił? [ZDJĘCIA]

Ma 54 lata i jest nauczycielem w szkole podstawowej. W ciągu zaledwie tygodnia jego profil na Facebooku zaczęło obserwować ponad 600 tys. osób.
#MrStealYourGrandma #MrStealYourGrandma Źródło: instagram.com/irvinrandle

Ten mężczyzna udowodnił, że nikt nie jest za stary, aby stać się popularnym. Jak to zrobił? [ZDJĘCIA]

Ma 54 lata i jest nauczycielem w szkole podstawowej w Houston. W ciągu zaledwie tygodnia jego profil na Facebooku zaczęło obserwować ponad 600 tys. osób.

#MrStealYourGrandma

Irvin Randle z dnia na dzień stał się bardzo popularny. Posiada konto na Instagramie i regularnie dodaje nowe fotografie. Cała historia rozpoczęła się, gdy jego zdjęcie zostało udostępnione na serwisie Twitter przez jednego z jego fanów z hasztagiem #MrStealYourGrandma (tłum. Pan Ukradnę Twoją Babcię).

Zobacz także: Aplikacja Prisma ma takie filtry, że Instagram wydaje się przy niej nudny...

"Tato! Trendujesz na Twitterze"

Mężczyzna nie był tego świadomy. Jak powiedział w wywiadzie dla lokalnej gazety Houston Chronicle, o tym fakcie poinformowała go córka, która zadzwoniła i powiedziała "Tato, trendujesz na Twitterze!", na co Irvin odpowiedział: "Nie jestem na Twitterze... I co to znaczy, że trenduję?"

Przyjaciel z Nigerii

Zdjęcie obiegło dosłownie cały świat. Liczba fanów na Instagramie rosła w zawrotnym tempie. Do Irvina zadzwonił również przyjaciel mieszkający w Nigerii, gdzie zdjęcie polubiło 7 milionów osób.

Naturalny styl

Jak mówi o sobie Irvin, zawsze ubierał się w ten sposób. To jego styl. Teraz zaczął nosić rzeczy ciut bardziej obcisłe.

TO TEŻ może cię zaciekawić: Tę dziewczynę ojciec prześladuje w internecie i ludzie to kochają [ZDJĘCIA]

Sukces

Randle postanowił założyć swój fanpage na Facebooku, aby mieć pewność, że nikt nie ukradnie jego celebryckiego wizerunku. Nie trzeba było też długo czekać na pierwsze zaproszenia. Pojawił się ostatnio na Essence Festival, gdzie miał okazję spotkać się ze swoimi fanami.


Zobacz także:

Ten emeryt ma 60 lat i właśnie zaczyna karierę w modelingu. Jest obłędny

 

 

Philippe Dumas, 60-letni początkujący model z Paryża

 

Więcej o: