10 najmodniejszych wzorów na tatuaże dla wielbicieli gotowania i jedzenia. Skusisz się na pizzę, sushi albo awokado?

Awokado, ananas, a może pizza? Zobacz, jakie są najpopularniejsze tatuaże dla miłośników gotowania i jedzenia.

Pizza

Na początku próbowałyśmy stworzyć zestawienie dziesięciu szczególnie przyciągających uwagę tatuaży, związanych z jedzeniem. Jednak po chwili przeglądania wzorów okazało się, że można wyodrębnić kilka motywów, które bardzo często się powtarzają.

Jednym z najbardziej popularnych jest - oczywiście - pizza. Chyba nikogo nie dziwi, że ulubione danie milionów ludzi na świecie jest także ich ulubionym tatuażem.

Ananasy

Ananas to zdecydowanie faworyt w kategorii "owoce". Zresztą jest to wzór, który podbił także świat mody i mogliśmy go oglądać na bluzkach, bluzach, sukienkach, akcesoriach. Razem z flamingami był tego lata dosłownie wszędzie.

Ananasy w formie tatuażu można zobaczyć najróżniejsze. Od bardzo realistycznych, dużych tatuaży do drobnych, minimalistycznych wzorków.

Ramen

To dosyć niespodziewany, ale także bardzo, bardzo popularny wzór. Chociaż może to dziwić, naprawdę dużo osób tatuuje sobie na ciele ramen. Takie tatuaże zwykle wyglądają bardzo podobnie. Zobaczymy na nich miseczkę, makaron, pałeczki i najróżniejsze dodatki.

Sushi

Bardzo popularnym wzorem jest także sushi. Występuje w wielu najróżniejszych wersjach, jednak z jakiegoś powodu najczęściej spotyka się nigiri z łososiem. Czemu? Ciężko powiedzieć, ale trzeba przyznać, że niektóre wyglądają naprawdę smakowicie.

Awokado

Czy da się znaleźć owoc albo warzywo, które byłoby bardziej modne i lubiane niż awokado? Konkurencją może być chyba tylko wspomniany już ananas. Nie widzimy w tym nic specjalnie dziwnego, ale wytatuowanie sobie awokado nadal wydaje się dość odważnym pomysłem.

Karczochy

Wśród tatuaży "spożywczych" znalazłyśmy bardzo dużo najróżniejszych warzyw. Jednak tego, jak często pojawiał się wśród nich karczoch, nie da się pominąć. Można śmiało powiedzieć, że to najpopularniejszy warzywny wzór na Instagramie.

Schemat rozbioru mięsa

Teraz czas na coś dla prawdziwych mięsożerców i miłośników mięsa. Musimy przyznać, że na początku ciężko nam było zrozumieć chęć posiadania takiego wzoru. Okazuje się jednak, że tatuaż ze schematem pokazującym, jak należy dzielić mięso jest bardziej popularny niż można by się tego spodziewać.

Marchewka, czosnek i inne warzywa

Teraz czas na bardziej swojskie, typowe warzywa. Szczególną popularnością cieszą się takie jak rzodkiewki, buraki czy zwykły czosnek. Nam szczególnie podobają się te wzory, które wyglądają jak wyciągnięte z encyklopedii botanicznej.

Pączki

Coś dla wielbicieli słodkości? Oczywiście są to pączki z dziurką - donuty. Typowe, z charakterystycznym różowym lukrem i kolorową posypką, które kojarzą nam się przede wszystkim z serialem o rodzinie Simpsonów. Jest ich na Instagramie tak dużo, że ciężko było nam wybrać te najciekawsze.

Przybory kuchenne i sztućce

Nóż, łyżka, trzepaczka, a może patelnia? Ostatnim popularnym wzorem dla prawdziwych fanów gotowania i wypieków są wszelkie przyrządy kuchenne, sztućce czy nawet naczynia. Wszystkie z nich, szczególnie w wersji mini, to idealny pomysł na podzielenie się ze światem swoją pasją.

Co sądzicie o takich wzorach tatuaży? Lubicie jakiś owoc, warzywo lub danie tak bardzo, że chcielibyście uwiecznić je na swoim ciele?

Więcej o: