Maseczka na usta Emmy Stone, piesek Chrissy Teigen. Zobacz Złote Globy oczami wizażystów gwiazd

Największe gale widzimy zwykle oczami paparazzi, czasem oglądamy je na Instagramach gwiazd. Jak wygląda tak wielka impreza, jak Złote Globy oczami tych, którzy dbają o wizerunek celebrytów?
Kristen Bell przygotowuje się do Złotych Globów Kristen Bell przygotowuje się do Złotych Globów instagram.com/simonesiegl

Simone Siegl

Simone odpowiedzialna była za makijaż Kristen Bell. Na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami, na których pokazuje przygotowania aktorki do wyjścia na czerwony dywan. Często wydaje nam się, że wizaż kończy się na twarzy, ale to nieprawda! Jeżeli dekolt jest bardzo głęboki, makijaż sięga o wiele niżej.

Rachel Goodwin i Emma Stone Rachel Goodwin i Emma Stone instagram.com/rachelgoodwin

Rachel Goodwin

Rachel Goodwin zadbała o wygląd dwóch młodych, ale wielkich gwiazd. Wizażystka pomalowała Emmę Stone i Brie Larson. Na obu swoich klientkach, Goodwin używała kosmetyków NARS oraz Chanel.

Przed makijażem, bardzo ważne jest przygotowanie skóry do makijażu. Sieć obiegło zdjęcie Stone z żelową maseczką na ustach pewnej koreańskiej firmy (najprawdopodobniej Tony Moly lub Etude House).

Lily Collins na Złotych Globach 2017 Lily Collins na Złotych Globach 2017 instagram.com/fionastyles

Fiona Stiles

Fiona Stiles, która bardzo często maluje Lily Collins pokazała najwięcej kulis swojej pracy. Na Instagramie możemy zobaczyć ogromne walizki i torby wypełnione kosmetykami. Początkującym (i nie tylko) wizażystom, spodoba się jej sposób organizacji kosmetyczek.

Makijaż Lily Collins został wykonany kosmetykami Lancome. Stiles nie tylko pokazała go z bliska przy świetle dziennym, ale także jak wygląda proces doboru odpowiedniego odcienia szminki. Dobrze wiemy, że wybranie najlepszej czerwonej szminki nie jest wcale takie proste! Makijażystka zdradziła także, że makijaż oka Lily został wykonany różem do policzków oraz konturówką do ust. Policzki gwiazdy pomalowała dokładnie tym samym produktem.

Chrissy Teigen i John Legend Chrissy Teigen i John Legend instagram.com/

Mary Phillips

Mary Phillips to jedna z najbardziej znanych makijażystek, które malują obecnie gwiazdy. Na Złote Globy malowała Chrissy Teigen. Kosmetyki, których używała to La Mer (pielęgnacja) oraz Becca Cosmetics (kolorowe).

Wizażystka pokazała także uroczego pieska, w którego towarzystwie modelka szykowała się na wielką galę.

Emily Ratajkowski i Deepika Padukone Emily Ratajkowski i Deepika Padukone instagram.com/hungvanngo

Hung Vanngo

Hung Vanngo był odpowiedzialny za makijaże Emily Ratajkowski oraz bollywoodzkiej aktorki Deepeki Padukone. Jego zdjęcia doskonale pokazują, jak działają kontrakty reklamowe między celebrytkami a firmami kosmetycznymi. Wizażysta każdą z nich malował oddzielnym zestawem kosmetyków innej marki. Makijaż Emily Ratajkowski został zrobiony produktami Chanel, a Padukone - Marka Jacobsa.

Więcej o: