Szukasz prostego sposobu na ożywienie pokoju? Drzewko oliwne to najmodniejsza roślina sezonu [ZDJĘCIA]

W zeszłym roku modne były sukulenty i monstera. Rok 2017 należy do... drzewek oliwnych. Zobacz, jak pięknie prezentują się we wnętrzach.
Najmodniejsza roślina domowa sezonu - drzewko oliwne Najmodniejsza roślina domowa sezonu - drzewko oliwne instagram.com/dimi.deco, http://april-look.tumblr.com

Szukasz prostego sposobu na ożywienie pokoju? Drzewko oliwne to najmodniejsza roślina sezonu

W zeszłym roku modne były sukulenty i monstera. Rok 2017 należy do... drzewek oliwnych. Zobacz, jak pięknie prezentują się we wnętrzach.

Rośliny to najprostszy sposób na ożywienie pomieszczenia i dodanie mu przytulnego charakteru. Tak jak w przypadku ubrań, dodatków czy mebli, nimi też rządzą pewne trendy. Kilka sezonów temu, wszędzie spotykałyśmy małe sukulenty i kaktusy, w zeszłym roku zachwycałyśmy się ogromnymi liśćmi monstery. Pojawiały się w pismach o urządzaniu wnętrz, ale także na wszystkich blogach i profilach na Instagramie oraz dosłownie zalały Pinteresta.

Wygląda jednak na to, że pojawiła się dla nich konkurencja. Coraz modniejsze staje się drzewko oliwne, które idealnie sprawdzi się zarówno w pokojach o stylu minimalistycznym jak i bardziej rustykalnym.

Wybrałyśmy najlepsze zdjęcia z mediów społecznościowych, które pokazują, jak można wkomponować oliwkę w różne wnętrza.

W stylu boho

Na tle cegieł

Ozdoba kuchni

Post udostępniony przez @dimi.deco

W szarościach

Post udostępniony przez @xpistiva14

Dodatek do kuchni

W prostej kuchni

W garderobie

W doniczce

W pokoju dziennym

Na regale

W wiejskim stylu

Dla miłośników kawy

Post udostępniony przez @jacobinevw

W mieszkaniu

W minimalistycznym otoczeniu

Więcej o: