Tatuaże dla przyjaciół - TOP 11 wzorów przyjacielskich tatuaży [ZDJĘCIA]

Najmodniejszy sposób na zapieczętowanie przyjaźni? Wytatuowanie sobie jej symbolu. Te pasujące do siebie wzory nie pozwolą wam zapomnieć o najlepszym przyjacielu.
11 wzorów na tatuaże dla najlepszych przyjaciół 11 wzorów na tatuaże dla najlepszych przyjaciół instagram.com/connorpembroke/roadrunnertattoostudio/fossie593

Tatuaże dla najlepszych przyjaciół. Dzięki nim nigdy nie zapomnicie o waszej więzi [ZDJĘCIA]

Najmodniejszy sposób na zapieczętowanie przyjaźni? Wytatuowanie sobie jej symbolu. Te pasujące do siebie wzory nie pozwolą wam zapomnieć o najlepszym przyjacielu.

Pomysłów na tatuaże dla par lub przyjaciół jest naprawdę dużo. Dopasowane wzory mogą być dokładnie takie same, ale mogą być też dwoma, uzupełniającymi się elementami. Wiele osób decyduje się na identyczne, na dodatek zrobione w tych samych miejscach. Inni decydują się na bliźniacze tatuaże, ale umiejscowione na różnych częściach ciała.

Co może być symbolem przyjaźni? Niektórzy decydują się na wzór, który kojarzy im się z ich więzią i spędzonym wspólnie czasem czy łączącym ich hobby. Bywa, że wspólny tatuaż jest czytelny tylko i wyłącznie dla posiadających ich osób. Jest to wtedy sekret, który jeszcze mocniej scala przyjaciół. Oczywiście jest także wiele uniwersalnych wzorów jak daty, kwiaty czy serca.

Jeżeli szukasz inspiracji na tatuaż, który możesz zrobić sobie z przyjacielem lub przyjaciółką, na następnych stronach znajdziesz ciekawe pomysły >>>

Tatuaż dla przyjaciela - Nici

Przyjacielskie tatuaże - Żarówki

Wzory tatuaży dla przyjaciół - Minimalistyczne serduszka

Tatuaż - Oczy

Koty

Tatuaż Jednorożce

Jest dobrze

Więcej o: