Jak gwiazdy dbają o sylwetkę?

Sprawdźmy co robią gwiazdy, by być fit!
Hilary Duff i Kim Kardashian w drodze na siłownię Hilary Duff i Kim Kardashian w drodze na siłownię fot. East News

Gwiazdy dbają o sylwetkę...

Jak wiadomo, gwiazdy muszą prezentować się dobrze i mieć zadbane ciało, żeby móc dobrze kreować swój wizerunek. Większość z nich jest na zdrowej i bogatej w składniki mineralne diecie, a jeszcze więcej z nich dba o jędrne, umięśnione i smukłe ciało aktywnie spędzając czas.

Sprawdźmy co robią dla swojej figury przyłapane przez paparazzi gwiazdy!

Kim Kardashian w drodze na siłownię Kim Kardashian w drodze na siłownię fot. East News

Kim Kardashian

Kim bardzo często chodzi na siłownię. W otoczeniu profesjonalnego sprzętu i instruktora ćwiczy, by jej bujne kształty nie uległy sile grawitacji, a nadal były tak ponętne, jak obecnie.

Mel B na nartach Mel B na nartach fot. East News

Melanie Brown z mężem

Mel B znana ze Spice Girls, wraz ze swoim partnerem, wybrała się ostatnio do Utah, by pojeździć na nartach. To świetna propozycja dla Polek - nasze góry tylko czekają, by pospalać na nich kalorie!

Jerry O'Connell i Rebecca Romjin na tandemie Jerry O'Connell i Rebecca Romjin na tandemie fot. East News

Jerry O'Connell i Rebecca Romjin

Amerykańska aktorka i modelka Rebecca Romjin, znana z pracy dla Victoria's Secret i Tommyego Hilfigera czy filmu X-Men 2, w którym grała Mystique, zaczęła jeździć z partnerem na tandemie. To wspaniały pomysł na zdrowe i miłe spędzanie czasu we dwoje!

Hilary Duff w drodze na siłownię Hilary Duff w drodze na siłownię fot. East News

Hilary Duff

Hilary Duff to kolejna gwiazda, która najchętniej pracuje nad ciałem w siłowni. Często spotkać ją można, gdy wchodzi do niej z butelką niegazowanej wody mineralnej w ręku.

Helen Hunt surfuje w Malibu Helen Hunt surfuje w Malibu fot. East News

Helen Hunt

Niemłoda już, aktorka Helen Hunt spędza czas surfując. To jeden z ulubionych sportów Amerykanów, mieszkających na wybrzeżu. Jak widać opłacalne to hobby - figury 48-letniej aktorce mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka!

Co Wy robicie, by utrzymać swoje ciało w dobrej formie?

Więcej o: