Metamorfozy Selity Ebanks - jak ona to robi?

Zaledwie miesiąc temu pisaliśmy o nowej fryzurze Selity Ebanks. Najpierw modelka obcięła włosy zupełnie na krótko, ale już dziś znów możemy oglądać ją w długich brązowych włosach. I nie jest to żadna pomyłka!

Przez długi czas modelka miała klasyczną fryzurę

Selita Ebanks przez długie lata była jedną z topowych supermodelek. Tyra Banks mówiła o niej: przyszłość czarnoskórych modelek. Piękna członkini Victoria's Secret przez wiele lat miała podobną fryzurę. Klasycznie długie, kobiece włosy w kolorze ciemnego brązu.

Zmiany

Jednak jak każda kobieta - raz na jakiś czas potrzebowała się odmienić. Najczęściej odzwierciedlamy to właśnie poprzez zmianę fryzury.

Modelka Selita Ebanks wyglądała bardzo seksownie w szarej kreacji. Modelka Selita Ebanks wyglądała bardzo seksownie w szarej kreacji. Fot. Evan Agostini AP

Krótkie włosy

Pewnego dnia modelka ścięła włosy w stylową fryzurę, w której również było jej bardzo do twarzy.

Nie był to jednak koniec metamorfoz!

Selita Ebanks Selita Ebanks Selita Ebanks

Rude

Parę miesięcy temu zaskoczyła nas zmianą koloru włosów na rudy.

W tym roku to właśnie ten kolor włosów jest niekwestionowanym numerem jeden. Gwiazdy już oszalały na jego punkcie. Przekonały się do niego: Drew Barrymore, Rihanna, Scarlett Johansson, Mandy Moore, Blake Lively czy Lily Cole. Teraz dołączyła do nich również Selita Ebanks, która postanowiła na chwilę odmienić swój wizerunek i sprawdzić, czy będzie pasował jej intensywny rudy kolor.

Rudy - to numer jeden w tym sezonie

Selita Ebanks w nowej fryzurze Selita Ebanks w nowej fryzurze Fot. Eastnews

W stylu Rihanny?

Wkrótce potem okazało się, że rude włosy były najprawdopodobniej jedynie peruką. Natomiast miesiąc później mogliśmy podziwiać Selitę w kolejnej, zupełnie innej odsłonie. Modelka i aktorka najwidoczniej postanowiła iść w ślady królowej metamorfoz - Rihanny!

Selita Ebanks

Selita Ebanks Selita Ebanks Fot. Eastnews

Kolejna zmiana

Wydawać, by się mogło, że po ostatniej metamorfozie niewiele nas już zaskoczy. A jednak! Zdjęcia sprzed 2 dni - wzbudziły wiele wątpliwości, ponieważ celebrytka znów pokazała się w długich, brązowych włosach, uczesanych w modną tego lata fryzurę.

Czy i tym razem mamy do czynienia z peruką? jeśli tak - widać, że Selita uczy się od mistrzyń.

Jedną z nich jest Beyonce! Niewiele osób wie, że piosenkarka ma krótkie, bardzo kręcone włosy, które chowa pod niezliczoną ilością peruk, zakładanych na specjalna siateczkę, dzięki której nie widać, że włosy artystki nie są prawdziwe.

Więcej o: