Pokaz Chanel w Seulu. W pierwszym rzędzie Kristen Stewart, Gisele Bundchen i Tilda Swinton. Kristen wyglądała najlepiej. Zaskoczeni?

Karl Lagerfeld ściągnął swoje ulubienice aż do Seulu. Trzy gwiazdy na rzecz pokazu Chanel odpuściły sobie prestiżową galę Met. Ale czego się nie robi dla Karla, prawda...?
Pokaz Chanel w Seulu Pokaz Chanel w Seulu Kolaż Lula.pl

Gisele Bundchen

Na tegorocznej Met Gali dało się odczuć nieobecność kilku gwiazd, których kreacje są zwykle szeroko komentowane i które pojawiają się na imprezie organizowanej przez Annę Wintour regularnie. Jedną z nich była supermodelka, najlepiej opłacana gwiazda branży, która ostatnio ogłosiła, że kończy z modelingiem - Gisele Bundchen.

No cóż, choć Gisele uwielbia lśnić na balu Met, to jednak musiała być obecna na pokazie kolekcji Resort 2016 luksusowej marki Chanel. A pokaz odbywał się w Seulu. Jak zapewne wiecie, Gisele jest nową twarzą (podobno najdroższą) francuskiej marki, a do tego ulubienicą Lagerfelda. Jej nieobecność na prezentacji w Seulu byłaby wielkim fax pas.

Na pokaz w Korei Południowej Gisele wybrała total look z kolekcji Chanel Pre-Fall 2015. Prezentowała się szykownie, a zarazem na luzie.

Pokaz ChanelAhn Young-joon / AP (AP Photo/Ahn Young-joon)

Pokaz Chanel w Seulu Pokaz Chanel w Seulu Kolaż Lula.pl

Tilda Swinton

Do Seulu przyleciała także aktorka i niekwestionowana ikona stylu - Tilda Swinton. Tilda chętnie gości na egzotycznych pokazach Chanel, czy to w Korei, czy wcześniej w Dubaju. W Seulu zaprezentowała się o dziwo bardzo skromnie, bo przecież kocha efektowną awangardę. Miała na sobie pastelowy, dość zachowawczy komplet z wiosennej kolekcji Chanel Haute Couture 2015. Wyglądała elegancko, ale tak klasyczny zestaw niewątpliwie ją postarzył.

Pokaz ChanelTHOMAS PETER / REUTERS / REUTERS

Pokaz Chanel w Seulu Pokaz Chanel w Seulu Kolaż Lula.pl

Kristen Stewart

Inną gwiazdą, jakiej obok Gisele Bundchen zabrakło na Met Gala, była Kristen Stewart. Aktorka odpuściła sobie doroczny bal w Metropolitan Museum na rzecz koreańskiego pokazu Chanel, gdyż jest twarzą marki oraz ulubioną młodą gwiazdą Karla Lagerfelda. Po pokazie Lagerfeld dzielił się z Kristen swoimi przemyśleniami na temat nowej kolekcji, pozowali też razem do zdjęć.

Stewart była najczęściej fotografowaną i najciekawiej wystylizowaną gwiazdą obecną na pokazie. Wystąpiła w nowoczesnej "małej czarnej" z tegorocznej wiosennej kolekcji Chanel Haute Couture. Dopełnieniem kreacji była biżuteria Chanel, klasyczne czarne czółenka oraz seksowna ciemnowiśniowa szminka. Bardzo podoba nam się taki dopracowany wizerunek Kristen - a wam?

Pokaz ChanelTHOMAS PETER / REUTERS / REUTERS

Więcej o: