Pokaz Bohoboco dla marki Magnum: Magda Mielcarz i Małgorzata Socha jak księżniczki, młodzieżowa Kręglicka, Dereszowska z widocznym brzuszkiem. Kto wyglądał najlepiej?

Najpiękniejsza na gali była Magdalena Mielcarz, a najbardziej stylowa... Ann Marie Hoang. Nie wiecie, kim jest? Musicie to zmienić! Na Instagramie obserwuje ją ponad 130 tysięcy osób!
Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum WBF/Marek Kudelski

Magdalena Mielcarz

Była największą gwiazdą imprezy, otworzyła pokaz, zaprezentowała dwie wspaniałe kreacje marki Bohoboco. Mowa oczywiście o Magdalenie Mielcarz, która na ten wyjątkowy wieczór przyleciała do Polski specjalnie z Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień. Aktorka i modelka zaprezentowała na wybiegu piękną różową suknię, nawiązującą do Magnum First Kiss Creme Brulee, oraz dramatyczną czarną kreację z trenem, inspirowaną smakiem Magnum Loving Kiss Tiramisu. Obie kreacje powstały specjalnie na tę okoliczność, obie były fantastyczne. Dodajmy, że Mielcarz jest oficjalną ambasadorką marki Magnum.

Magdalena MielcarzKAPIF

Magdalena MielcarzWBF/Marek Kudelski

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum WBF/Marek Kudelski

Małgorzata Socha

Równie fantastycznie, co Mielcarz, na pokazie duetu Bohoboco i prezentacji nowych smaków lodów Magnum wyglądała aktorka Małgorzata Socha. Miała na sobie czarną kreację z gorsetową buduarową górą i lekkim przezroczystym dołem. To oczywiście dzieło Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka z duetu Bohoboco. Sukienka znalazła się w pokazywanej niedawno kolekcji jesień/zima 2015. Uzupełnieniem wieczorowej stylizacji Sochy była srebrno-czarna brokatowa kopertówka z kolekcji akcesoriów marki Bohoboco.

Małgorzata SochaWBF/Marek Kudelski

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum KAPIF

Agnieszka Cegielska

W sukni zaprojektowanej przez duet Bohoboco wystąpiła także Agnieszka Cegielska, która prowadziła część oficjalną imprezy. Gwiazda miała na sobie długą szarą suknię z jedwabnego szyfonu, do której dopasowała wyrafinowany minimalistyczny pierścień, kryształowe kolczyki oraz srebrne brokatowe szpilki.

Agnieszka CegielskaWBF/Marek Kudelski

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum KAPIF

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska była równie często fotografowana, co Magda Mielcarz, a wszystko z powodu jej wyraźnego już ciążowego brzuszka. Aktorka na wieczór z marką Magnum wybrała łagodną, opływającą sylwetkę jedwabną suknię w kolorze kamiennym. Kreacja pochodzi z kolekcji Bohoboco. Jej dopełnieniem była jasnobłękitna skórzana kopertówka marki Furla.

Anna DereszowskaWBF/Marek Kudelski


Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum KAPIF

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska odpowiadała za choreografię pokazu. Miała na sobie oczywiście projekt prezentującego tego wieczoru swoją kolekcję specjalną duetu Bohoboco. Wybrała czarny model z granatową szarfą imitującą rękawy, pochodzący z kolekcji wiosna/lato 2015.  Sokołowska jak zwykle zaprezentowała się z wielką klasą.

Kasia SokołowskaWBF/Marek Kudelski


Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum WBF/Marek Kudelski

Aneta Kręglicka

Na imprezie Magnum i Bohoboco nie zabrakło także jednej z najpiękniejszych oraz najlepiej ubranych Polek - Anety Kręglickiej. Była Miss World postawiła na nowoczesną bezpretensjonalną elegancję. Na biały top z nadrukiem zarzuciła biały blezer polskiej marki Kiss The Frog, miała na sobie także świetnie skrojone dżinsy od Victorii Beckham oraz zamszowe szpilki od Macieja Zienia.

Aneta KręglickaWBF/Marek Kudelski

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum KAPIF

Jessica Mercedes Kirschner

Blogerka Jessica Mercedes Kirschner zasiadła w pierwszym rzędzie, skąd fotografowała swoje ulubione modele z kolekcji Bohoboco dla marki Magnum. Jessica miała na sobie białą bluzkę w stylu boho marki Tally Weijl, a do niej rozkloszowaną spódniczkę mini z modnego w tym sezonie zamszu, jaką kupiła w sieciówce H&M. Jednak największe wrażenie w stylizacji Jess robiły czarne wiązane szpilki-gladiatorki z Topshopu oraz ciekawy wizaż, a zwłaszcza fryzura w stylu hippie.

Jessica Mercedes KirschnerKAPIF


Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum MAREK KUDELSKI/WBF

Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi zmieniła ostatnio mocno swój styl. Teraz wybiera oryginalne, trochę etniczne, a trochę glamrockowe elementy, nosi wyrazisty makijaż, nie stroni od oryginalnych dodatków, czy to biżuteria, czy naklejki, czy kapelusze. We wtorek wieczorem odsłoniła umięśniony brzuch, a uwaga wszystkich koncentrowała się na całkiem sporej ilości efektownej biżuterii, niczym przywiezionej prosto z Indii. Podoba wam się nowa Kazadi?

Patrycja KazadiWBF/Marek Kudelski

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum KAPIF

Ann Marie Hoang

Okazuje się, że za przemianą prowadzącej "You Can Dance" i "X-Factora" stoi znana w branży stylistka i projektantka Ann Marie Hoang, znana jako mstr_of_disguise (prawie 140 tysięcy obserwatorów na Instagramie). Ann Marie bardzo wyróżnia się na tle gwiazd z polskiego show-biznesu - jej styl nawiązuje do wizerunku FKA twigs czy Zoe Kravitz.

mstr_of_disguiseInstagram

Hoang ma kolczyk w nosie, dredy, jej wizerunek jest bardzo eklektyczny, hippisowsko-etniczny, niemal nie do zdefiniowania, ale do naśladowania dla odważnych. Czyżby nowa ikona stylu?

Ann Marie HoangKAPIF

Pokaz Bohoboco x Magnum Pokaz Bohoboco x Magnum WBF/Marek Kudelski

Helena Norowicz

Na wieczorze Bohoboco i Magnum po prostu nie mogło zabraknąć aktorki i modelki Heleny Norowicz, która jest nową twarzą udanej kampanii Bohoboco. Elegancka pani Helena, ubrana w zestaw z metką Bohoboco, to odkrycie Lacha i Owczarka. Po ich kampanii do Norowicz zgłosiły się znane dwutygodniki i miesięczniki oraz inne polskie marki modowe. Artystka musiała co prawda czekać... ponad 80 lat na swoje medialne 5 minut, ale przynajmniej teraz jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w Polsce. Cierpliwość się czasem opłaca.

Helena NorowiczKAPIF

Więcej o: