Joanna Krupa, Dorota Gardias czy Joanna Horodyńska? Która gwiazda wyglądała najlepiej na imprezie Playboya? [SONDAŻ]

Krupa odsłoniła dekolt, Gardias zaprezentowała dwie kobiece kreacje, a Horodyńska postawiła na luksusowe światowe marki.
Joanna Krupa Joanna Krupa WBF

Joanna Krupa

Jak widać ścięcie długich włosów się opłaciło! We wciąż modnej fryzurze typu lob Joanna Krupa wygląda elegancko i stylowo, a także po prostu modnie. Na galę zorganizowaną przez miesięcznik "Playboy" gwiazda przyszła w towarzystwie kolegów z planu show "Top Model. Zostań Modelką" - Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki. Miała na sobie minimalistyczny kombinezon z obszernym dekoltem marki Kyna Collection, który zestawiła z biżuterią polskiej marki Mokobelle oraz z sandałkami od Briana Atwooda. Mimo sporego wycięcia na górze była to bardzo szykowna stylizacja pełna klasy. Brawo!

Samochód roku Playboy, Joanna KrupaKAPIF

Joanna KrupaWBF

Dorota Gardias Dorota Gardias WBF/Kolaż Lula.pl

Dorota Gardias

Pogodynka i prezenterka Dorota Gardias prowadziła galę "Playboya". Zaprezentowała gościome dwie kobiece kreacje od Violi Piekut. Biała i czarna suknia były praktycznie identyczne - o konstrukcyjnym fasonie, bez żadnych dodatków, z asymetrycznym dołem. W obu projektach Gardias wyglądała korzystnie i szykownie. Raził nas tylko nieco przerysowany, żeby nie powiedzieć karykaturalny, makijaż oczu: intensywnie ozłocone powieki plus wachlarze sztucznych rzęs plus srebro i granat na dole. Zbyt wiele.

Dorota Gardias, PlayboyWBF

Dorota GardiasWBF

Dorota GardiasWBF

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska WBF

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska również pojawiła się na imprezie, a towarzyszył jej kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków, z jakim prowadzi show "Gwiazdy na Dywaniku w Polsat Cafe.

Joanna pochwaliła się wyjątkowo efektowną i wyrafinowaną sukienką pokrytą botanicznym nadrukiem oraz z rękawami obszytymi gęsto czarnymi piórami. Kreacja miała w sobie coś z mody lat 20, a przy tym była bardzo nowoczesna. To projekt marki Marni. Horodyńska połączyła piękną sukienkę z aksamitną małą torebeczką od Dolce & Gabbana oraz ze złotymi sandałkami Gianvito Rossi.

 

Joanna Horodyńska, Tomasz JacykówWBF

Joanna HorodyńskaKAPIF

Czyja stylizacja spodobała wam się najbardziej? Zagłosujcie w naszym SONDAŻU!

Więcej o: