MTV VMA 2015: Miley pokazała prawie wszystko, w skąpym stroju wystąpiły też Britney Spears i Nicki Minaj. Seksowne czy wulgarne?

Gwiazdom, które zamieściliśmy w naszej galerii, tego wieczoru nie tyle chodziło o muzykę, co o wyeksponowanie nagiego ciała. Moda na rozbieranie wciąż trwa!
MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Miley Cyrus

Ta noc bez wątpienia należała do Miley Cyrus. Gwiazda prowadziła galę MTV Video Music Awards w Los Angeles, a do historii przejdzie... jako najgorzej ubrana gospodyni tej muzycznej imprezy. Jednak kiepski gust Miley to jedno, a drugim aspektem wszystkich jej stylizacji była bijąca po oczach golizna. Jednym z najodważniejszych "strojów" (chociaż ciężko nazwać to coś ubraniem) było srebrne połączenie kryształowej siatki i skórzanych pasów, w jakim gwiazda pozowała fotoreporterom. Za tę kreację odpowiada marka Versace. I jak wam się podoba?

MTV VMA 2015: Miley CyrusDANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Britney Spears

Całkiem sporo odsłoniła także Britney Spears, która ostatnio coraz częściej gości na czerwonym dywanie. Britney wystąpiła na VMA w srebrno-złotej, mocno wydekoltowanej i wyciętej na bokach sukience mini marki Labourjoisie. Kreacja mocno wyeksponowała spory biust gwiazdy, odkryła też pępek oraz zaakcentowała biodra. Odważyłybyście się na podobny projekt?

MTV VMA 2015: Britney SpearsDANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Rita Ora

Swój obfity biust postanowiła odsłonić Rita Ora. Nie poprzestała jednak tylko na nim - odkryła też zgrabne nogi. Piosenkarka miała na sobie imponującą czarną suknię autorstwa Very Wang. Prezentowała się w niej fenomenalnie!

MTV VMA 2015: Rita OraDANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Nicki Minaj

Nicki Minaj słynie z obfitych kobiecych kształtów. Jej figura jest tak ponętna, że turyści odwiedzający muzeum Madame Tussaud, gdzie znajduje się woskowa figura piosenkarki, nie mogą się powstrzymać przed... obmacywaniem woskowej Minaj. Na gali MTV Nicki podkreśliła swą sylwetkę klepsydry, wybierając na ten wieczór mocno dopasowaną suknię w kolorze ciała, tzw. naked dress. Kreację zaprojektowała marka Labourjoisie, ta sama, która ubrała Britney Spears. Minaj w sukni z wycięciami i przezroczystym dołem wyglądała bardzo apetycznie, choć nie wulgarnie.

MTV VMA 2015: Nicki MinajMatt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

MTV VMA 2015: Nicki MinajDANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

FKA twigs

Piosenkarka i narzeczona aktora Roberta Pattinsona postawiła na odważną, ale też efektowną suknię. Miała na sobie projekt Versace z górą niczym bieliźniany starodawny gorset oraz z długim przezroczystym dołem. Jednak, choć kreacja więcej odkrywała niż zakrywała, to gwiazda na tle swoich roznegliżowanych koleżanek wyglądała bardzo stylowo.

MTV VMA 2015EastNews

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

Miley Cyrus

Oto druga stylizacja Miley Cyrus, która była ubraniem, a nie przebraniem, i która miała wywołać tylko jedną reakcję - zarumienienie na naszych twarzach. Otóż srebrny kostium gwiazdy był bardzo mocno wycięty na dole i głęboko wydekoltowany na górze. No ale tym razem piosenkarka przynajmniej nie zaświeciła nagim biustem...

MTV VMA 2015EastNews

MTV VMA 2015 MTV VMA 2015 DANNY MOLOSHOK / REUTERS / REUTERS

Chrissy Teigen

Trochę nagiego ciała odkryła także fotomodelka Chrissy Teigen - żona muzyka i producenta Johna Legenda i ulubienica Amerykanów. Suknia marki Marchesa była mocno wycięta po bokach (tzw. efekt side boob) oraz przezroczysta na dole. Jednak mimo tego odważnego kroju Chrissy i tak prezentowała się bardzo elegancko, prawda?

MTV VMA 2015EastNews

Jak sądzicie, moda na "naked dress" w końcu trafi tez na polskie czerwone dywany?

Więcej o: