Polskie top modelki na balu TVN: piękne kreacje, doskonałe sylwetki. Która wypadła najlepiej? [ZDJĘCIA 360 STOPNI]

Na ich wysmukłych sylwetkach każda kreacja leży jak ulał! Zuzanna Bijoch, Kasia Struss i Renata Kaczoruk zachwyciły nas na balu Fundacji TVN.
Bal Fundacji TVN: Kasia Struss Bal Fundacji TVN: Kasia Struss WBF/Marek Kudelski

Kasia Struss

Subtelny makijaż i ciasno upięte włosy były tylko tłem dla efektownej kreacji Kasi Struss. Top modelka pojawiła się na balu TVN w odważnej sukni projektu Doroty Williams (stylistki TVN) i dopasowanych do koronkowej tkaniny kolczykach. Kreacja odkrywała cała plecy Struss, eksponowała jej dekolt i długie nogi, podkreślała smukłą sylwetkę. Efekt "wielkiego balu" zapewnił długi tren sukni.

Kasia Struss ma szansę zostać nową gwiazdą stacji. Modelka pojawi się w roli eksperta w programie "Top Model. Zostań Modelką", z którym współpracę rozpoczęła jej agencja-matka Avant Models.

Kasia Struss na balu Fundacji TVN

fot: Kapif / WBF

Zuzanna Bijoch Bal Fundacji TVN nie jeste sam Zuzanna Bijoch Bal Fundacji TVN nie jeste sam Kapif

Zuzanna Bijoch

W "Top Model" widywaliśmy też Zuzannę Bijoch, kiedy partnerem programu była agencja D'Vision. Czy Zuza planuje powrót do TV? Może pojawi się w "Project Runway" u boku Anji Rubik? Na razie 21-latka zadała szyku na balu Fundacji TVN.

Zuzanna wybrała kreację z oferty domu mody La Mania, luźno nawiązującą do stylu lat 70. Podobnie jak u Kasi Struss, długość maxi nie przeszkodziła modelce w pokazaniu zgrabnych nóg. Zwróćcie uwagę na piękny krój rękawów - taki fason sprawił, że Zuzanna wyglądało bardzo dziewczęco i romantycznie.

Zuzanna Bijoch, Bal Fundacji TVN

fot: Kapif/WBF

Bal TVN 2015 - stylizacje gwiazd Bal TVN 2015 - stylizacje gwiazd WBF/Marek Kudelski

Renata Kaczoruk

Na co dzień lubi zadziorny styl, na wieczór Renata Kaczoruk zmienia się w seksbombę. Partnerka Kuby Wojewódzkiego oczarowała gości balu przejrzystą kreacją od Gosi Baczyńskiej. Charakterystyczne dla projektantki połączenie koronki i błyszczących aplikacji dało nieoczekiwany efekt. Modelka jest prawie naga, a jednak w jej stylizacji nie ma cienia wulgarności. Pięknie!

Renata Kaczoruk, bal Fundacji TVN

fot. WBF

Więcej o: