Gwiazdy na otwarciu centrum handlowego MODO: klasyczna Szulim, Horodyńska w skórze i futrze, Eva Minge prowokuje

Nowe centrum handlowe na mapie Warszawy w weekend otworzyło się dla pierwszych klientów. Na uroczystą galę otwarcie zaproszono gwiazdy TV, aktorki, blogerki...
Otwarcie MODO: Agnieszka Szulim Otwarcie MODO: Agnieszka Szulim AKPA

Agnieszka Szulim

Imprezę poprowadziła Agnieszka Szulim. Prezenterka zainaugurowała pokazy mody i osobiście poleciła butik Mariusza Przybylskiego, który ubrał ją na ten wieczór. Garnitur to typowy fason z repertuaru projektanta, tu urozmaicony żakardową tkaniną i diagonalnymi cięciami. Szulim wyglądała świetnie, ale wyjątkowo klasycznie. Jedynym "szaleństwem" prezenterki była matowa pomadka w kolorze fuksji.

Agnieszka SzulimAKPA

Otwarcie MODO: Weronika Rosati Otwarcie MODO: Weronika Rosati AKPA

Weronika Rosati

Weronika Rosati na otwarciu centrum handlowego pojawiła się u boku mamy. Teresa Rosati jest jedną z projektantek, których ubrania można kupić w MODO. Młoda aktorka wybrała oczywiście sukienkę jej projektu, do której dobrała skórzaną ramoneskę kultowej marki All Saints, szpilki Steve Madden oraz torebkę Saint Laurent.

Teresa Rosati, Weronika Rosati,AKPA

Weronika wypadła bardzo korzystnie, bo rockowa surowość kurtki równoważyła słodycz delikatnej sukienki w kwiatowe hafty.

Otwarcie MODO: Maffashion Otwarcie MODO: Maffashion AKPA

Maffashion

Nie wypatrzyliśmy Maffashion na gali finałowej, ale blogerkę można było spotkać w butikach. Podobnie jak na ostatnim pokazie Łukasza Jemioła, Julia zdecydowała się na styl boho i klasyczną czerń. Jej strój był wyjątkowo niedrogi i dostępny - spódnica pochodzi z second handu, koszula i kamizelka z Zary, a kozaki za kolano to dzieło polskiej marki Mohito.

MaffashionAKPA

Otwarcie MODO: Joanna Horodyńska Otwarcie MODO: Joanna Horodyńska AKPA

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska tym razem bez luksusowej sukienki z Paryża czy Mediolanu. Stylistka postanowiła promować polskich projektantów, zgodnie z filozofią MODO. Jej skórzano-futrzasty komplet zaprojektował Mariusz Brzeziński (fot. poniżej). Młody artysta prowadzi w nowym centrum handlowym butik, a reklama taka jak wsparcie Joanny Horodyńskiej może dla niego bardzo dużo znaczyć. Do wyrazistego stroju stylistka dobrała bardziej klasyczne dodatki - szpilki z paseczkami od Valentino i torebkę na łańcuszku Saint Laurent.

Joanna HorodyńskaAKPA

Otwarcie MODO: Paulina Sykut Otwarcie MODO: Paulina Sykut AKPA

Paulina Sykut

Paulina Sykut spędziła w MODO sporą część weekendu. Pojawiła się tam jako muza zakopiańskiego projektanta PLICHa. Trzeba przyznać, że takie odświeżenie wizerunku działa na korzyść prezenterki a współpracę tych dwojga należy uznać za udaną.

Paulina Sykut, PlichAKPA

Otwarcie MODO: Ewa Minge Otwarcie MODO: Ewa Minge AKPA

Ewa Minge

Ewa Minge w MODO promowała nowy butik swojej masowej marki - FEMESTAGE. Projektantka jak zwykle była wierna swojemu stylowi, czyli stuprocentowej kobiecości, eksponującej wszystkie atuty sylwetki (i całą serię tatuaży z motywem motyla). Była długość mini, kozaki za kolano, liczne frędzle i ogromny dekolt na plecach.

Ewa MingeAKPA

Otwarcie MODO: Marcelina Zawadzka Otwarcie MODO: Marcelina Zawadzka AKPA

Marcelina Zawadzka

Świetnie prezentowała się dawna Miss Polonia, Marcelina Zawadzka. Modelka postawiła na klasykę w dobrym gatunku - małą czarną od Jacoba uzupełniła wełnianą kamizelką. Szczególnie spodobały nam się jej szpilki. Marcelina chętnie pozowała z inną Miss, Rozalią Mancewicz, która spodziewa się dziecka i pokazała na czerwonym dywanie mały ciążowy brzuszek.

Marcelina Zawadzka, Rozalia MancewiczAKPA

Otwarcie MODO: Monika Zamachowska Otwarcie MODO: Monika Zamachowska AKPA

Monika Zamachowska

Czy to Monika Zamachowska czy Mary Poppins? Prezenterkę trudno rozpoznać w kapelusiku-garnku i zabudowanym szarym mundurze. Może do MODO wpadła prywatnie i chciała uciec przed obiektywem fotoreporterów? Niestety, to raczej opakowanie niż ubranie i bardzo postarzający styl.

Otwarcie MODO: Margaret Otwarcie MODO: Margaret AKPA

Margaret

Dla gości otwarcia centrum zaśpiewała Margaret. Wokalistka znana z popowych hitów i dość kontrowersyjnych kolekcji dla polskich marek, na ogół jest wierna projektom swojego przyjaciela Bartka Janusza. Fryzjer, artysta i projektant mody ma ostatnio fazę na ozdabianie odzieży orderami i innymi oznaczeniami. W przypadku Margaret wychodzi mu to całkiem zgrabnie - piosenkarka ma dobrą modową passę.

MargaretAKPA

Łukasz Jemioł w MODO Łukasz Jemioł w MODO AKPA

MODO - o co tu chodzi?

MODO to ogromne centrum handlowe, otwarte przy Łopuszańskiej w Warszawie. Nie znajdziecie tam wiodących sieciówek, w ofercie jest za to bardzo dużo polskich marek, w tym, co nas cieszy najbardziej, polskich projektantów. Na otwarcie butiku w MODO zdecydowali się m. in. Łukasz Jemioł, Mariusz Przybylski, duet paprocki&brzozowski (z nową linią Plants), Natasha Pavluchenko czy Teresa Rosati.

Paprocki & BrzozowskiAKPA

W pokazie, który uświetnił otwarcie centrum wzięli udział wymienieni wyżej projektanci oraz młoda gwardia, m. in. Mariusz Brzeziński i "absolwenci" Project Runway - Jacob Bartnik i Lilianna Pryma. Skąd młodzi twórcy mieli kapitał na zainwestowanie we własny butik? Czyżby dostali atrakcyjne zniżki dla obiecujących projektantów? To wszystko jest tajemnicą tureckich inwestorów nowego centrum. Mamy nadzieję, że dzięki niemu szersza grupa klientów pozna polską modę.

Pokaz Mariusza PrzybylskiegoAKPA

Sylwetka z pokazu Mariusza Przybylskiego

Więcej o: