Przetakiewicz, Baar i Margaret na czerwonym dywanie. 81-letnia Helena Norowicz obwołana ikoną stylu. Była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru

Na gali królowały polskich marki oraz kolekcja Balmain dla H&M. Margaret wyglądała jak na siebie wyjątkowo skromnie. A Kamilla Baar rozczarowała.
Margaret Margaret KAPIF

Margaret

Chyba najbardziej lubimy właśnie taką, wciąż intrygującą, ale jednak stonowaną, całkiem skromną Margaret. Oczywiście piosenkarka nie byłaby sobą bez wizerunkowych szaleństw, ale naszym zdaniem łagodna estetyka również jej służy. Tym razem artystka postawiła na efektowną "małą czarną" uszytą z cieniutkiego tiulu obszytego plastikowymi elementami i skórą. To projekt Liliany Prymy, finalistki pierwszej polskiej edycji show "Project Runway", która obecnie współpracuje z marką La Mania. Do pięknej kreacji Margaret dopasowała klasyczne dodatki - czarne czółenka oraz czerwony manicure.

MargaretWBF/Marek Kudelski>

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz WBF/Marek Kudelski

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zaprezentowała się w modnym w tym sezonie aksamicie. Z tej królewskiej tkaniny uszyto mięsisty, elegancki kombinezon z obszernymi nogawkami-dzwonami. Oczywiście jest to projekt należącej do Przetakiewicz marki La Mania. Jedyną ozdobą awangardowej kreacji jest złoty motyw biegnącego konia, jaki pojawił się na dekolcie. Ten symbol jest obecny w najnowszej kolekcji La Manii. Żałujemy, że Joanna nie spięła włosów, na przykład tak jak na niedawnym balu TVN. Wówczas złota ozdoba byłaby bardziej zauważalna.

Joanna PrzetakiewiczKAPIF

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk WBF/Marek Kudelski

Renata Kaczoruk

Modelka Renata Kaczoruk zadała szyku w stosunkowo prostej, ale bardzo eleganckiej stylizacji. Miała na sobie delikatny szary top z koronki i jedwabiu, zdobiony połyskującymi elementami z lustrzanej tkaniny. Bluzka pochodzi z najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej, zatytułowanej "Frankenstein's Dream". Renata połączyła projekt Baczyńskiej z monochromatycznym dołem. Naszą uwagę zwróciły śliczne, seksowne szpilki, jakie na tę okazję wybrała narzeczona Kuby Wojewódzkiego.

Renata KaczorukWBF/Marek Kudelski

Helena Norowicz Helena Norowicz WBF/Marek Kudelski

Helena Norowicz

Naszym zdaniem najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru była aktorka, a od niedawna też modelka, znana m.in. z kampanii marki Bohoboco - Helena Norowicz. 81-latka pozowała fotoreporterom w eleganckim srebrno-szarym zestawie marki Bohoboco. Poza stosunkowo prostą, ale nowoczesną i efektowną stylizacją, na pochwałę zasługuje również staranny wizaż. Nie bez powodu Norowicz otrzymała tego wieczoru nagrodę dla Ikony Stylu. Młodsze gwiazdy mogłyby uczyć się od niej światowego szyku, który, jak widać, jest zupełnie niezależny od wieku.

Helena Norowicz

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke WBF

Katarzyna Warnke

Aktorka Katarzyna Warnke to druga polska gwiazda, jaka (jak dotąd) wystąpiła publicznie w rzeczach z hitowej kolekcji Balmain dla H&M (pierwsza była Agnieszka Szulim). Wybrała z niej dla siebie charakterystyczny sznurkowy top ze złotymi elementami oraz jedwabne spodnie typu haremki. Gdyby związała blond włosy w wysoki i trochę niedbały kok, byłoby bardzo w stylu Gwen Stefani.

WarnkeWBF/Marek Kudelski

Kamilla Baar Kamilla Baar WBF

Kamilla Baar

Mocno rozczarowała nas stylizacja Kamillii Baar, aktorki słynącej z nienagannego wizerunku. Czarna sukienka z czerwonymi kropeczkami wydaje się za mało elegancka jak na czerwonodywanową galę, a połączenie jej z czerwonymi szpilkami jest z jednej strony banalne, a z drugiej trochę toporne. Przewieszona przez ramię torebka odbiera stylizacji całą elegancję, podobnie jak nieco zbyt niedbały wizaż. Szkoda.

Kamilla BaarWBF/Marek Kudelski

Kto podobał wam się najbardziej, a kto najmniej?

Więcej o: