American Music Awards - stylizacje Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Seleny Gomez, Ciary i Celine Dion robiły wrażenie [DUŻO ZDJĘĆ]

Dlaczego polskie gwiazdy się tak nie ubierają? Każda z tych sukienek to modowe dzieło sztuki.
American Music Awards 2015 American Music Awards 2015 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Jennifer Lopez

To był jej wieczór. Boska J.Lo nie tylko wystąpiła na gali ze swoim muzycznym show, ale była też gospodynią American Music Awards. Przebierała się aż... dziesięć razy [WSZYSTKIE STYLIZACJE]. Każda stylizacja gwiazdy była godna uwagi, ale absolutnie najlepsza okazała się ta ostatnia. Błękitna sznurowana suknia z wycięciami sprawiła, ze Jennifer Lopez prezentowała się jeszcze seksowniej, niż zazwyczaj. Wow!

Jennifer Lopez, American Music Awards 2015EastNews

Jennifer Lopez, American Music Awards 2015DAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS

American Music Awards 2015

American Music Awards 2015 American Music Awards 2015 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Gwen Stefani

A jednak za najlepszą kreację niedzielnego wieczoru uchodzi nie błękitna sukienka Jennifer Lopez, ale awangardowa czarna kreacja, jaką miała na sobie Gwen Stefani. 44-letnia matka trójki dzieci (!) wyglądała fenomenalnie w oryginalnych tiulach z wiosennej kolekcji marki Yousef Al-Jasmi. Do przezroczystej kreacji z trenem i tiulową pelerynką Gwen dopasowała fryzurę retro, trochę w stylu Lany Del Rey. Jedyną kroplą koloru w monochromatycznej stylizacji artystki był czerwony manicure.

American Music Awards 2015 - Gwen StefaniJordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

American Music Awards 2015 - Gwen StefaniDAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS

American Music Awards 2015 American Music Awards 2015 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Selena Gomez

Selena Gomez dosłownie lśniła na czerwonym dywanie. Gwiazda zjawiła się na gali American Music Awards w wyjątkowo efektownej burgundowej sukience o długości lekko za kolano. Cekinowa kreacja całkowicie odsłaniała plecy oraz, dzięki rozcięciu na dole, zgrabne nogi piosenkarki. Ciekawym detalem było wykończenie dekoltu w postaci sznura czy też czegoś, co przypominało trochę... rurę od odkurzacza. A może tylko my mamy takie skojarzenie...? Dodajmy, że sukienka jest projektem marki Givenchy. A tutaj zobaczycie, jak krok po kroku wykonać makijaż Seleny.

American Music Awards 2015 - Selena GomezJordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

American Music Awards 2015

American Music Awards 2015 American Music Awards 2015 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Ciara

Genialną kreacją pochwaliła się też Ciara. Na przezroczysty i cienki jak mgiełka tiul naszyto ozdobne hafty, koraliki, kryształki i inne świecidełka. Efekt, jaki uzyskano, jest spektakularny. Choć Ciara miała na sobie w zasadzie tylko kilkadziesiąt ozdobnych naszywek, wcale nie wyglądała na rozebraną. Odpowiednie ułożenie aplikacji zakryło to, co trzeba, a piękny wizaż przydał odważnej stylizacji szyku i elegancji.

American Music Awards 2015 - CiaraDAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS

American Music Awards 2015DAVID MCNEW / REUTERS / REUTERS

American Music Awards 2015 American Music Awards 2015 Matt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

Celine Dion

Piosenkarka Celine Dion dała bardzo wzruszający występ na gali American Music Awards. Celine zaśpiewała "Hymne a L'Amour" Edith Piaf, a w tle za nią wyświetlano zdjęcia z Paryża, w tym fotografie kwiatów i zniczy, jakimi Francuzi upamiętniali ofiary zamachów terrorystycznych z 13 listopada.

Suknia, jaką Celine wybrała na te okazję, była więcej niż odpowiednia. Wystarczająco skromna, a zarazem widowiskowa, z pastelowym kwiatowym akcentem na dole. To projekt z najnowszej kolekcji Haute Couture marki Elie Saab.

American Music Awards 2015 - Celine DionMatt Sayles / Matt Sayles/Invision/AP

American Music Awards 2015 - Celine Dion

Więcej o: