Lupita Nyongo promuje "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" w oryginalnym stylu. Która stylizacja lepsza? [SONDAŻ]

O premierze "Gwiezdnych Wojen" mówi cały świat. W najnowszej części sagi zobaczymy m.in. Lupię Nyong'o. Jak aktorka wypadła na czerwonym dywanie?
Lupita Nyong'o, Lupita Nyong'o, "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP

Premiera w Londynie

W 2013 roku Kenijka Lupita Nyong'o zagrała swoją pierwszą rolę w filmie pełnometrażowym. Był to debiut w głośnym dramacie "Zniewolony", wyprodukowanym przez Brada Pitta. Przejmująca rola niewolnicy Patsey przyniosła aktorce Oscara. Od tego momentu gwiazda może przebierać w ciekawych ofertach i trzeba przyznać, że jest dość wybredna. Rok 2015 kończy jednak w wielkim stylu, grając w najnowszej części "Star Wars" - "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy", czyli prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym filmem na świecie. Lupita wciela się w Maz Kanatę, piratkę żyjącą ponad 1000 lat.

Lupita Nyong'o jako Maz KanataLucasfilm

Na galowej premierze filmu w Londynie Nyong'o wyglądała niemal równie oryginalnie, co jej postać. Miała na sobie efektowny dwuczęściowy zestaw z wiosennej kolekcji Proenza Schouler. Czarny zabudowany top z baskinką uzupełniła ażurowa spódnica wyszywana perłami i wykończona długimi czarnymi frędzlami. Do tego aktorka dobrała metalicznosrebrne sandałki.

Uwagę zwracał też niecodzienny wizaż gwiazdy, czyli fryzura a la Grace Jones ozdobiona czarną siatką (!), intensywna niebieska szminka z metalicznym połyskiem oraz olbrzymie kolczyki. Wow!

Lupita Nyong'oPAUL HACKETT / REUTERS / REUTERS

Lupita Nyong'oDYLAN MARTINEZ / REUTERS / REUTERS

Lupita Nyong'oPAUL HACKETT / REUTERS / REUTERS

Lupita Nyong'o, Lupita Nyong'o, "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Premiera w Los Angeles

Na premierze filmu w USA Lupita Nyong'o wyglądała może trochę mniej ekstrawagancko, ale i w tym wypadku nie było mowy o nudzie. Mieniąca się w świetle długa srebrna suknia, obszyta biżuteryjnymi szmaragdowymi kamieniami, lśniącymi kryształkami i małymi cekinami, miała zaskakujące pęknięcia w okolicy talii. To projekt Alexandre'a Vauthier. Nyong'o jak zwykle upięła włosy w niestandardowy sposób, postawiła też na mocny, perfekcyjnie wykonany makijaż.

Która stylizacja gwiazdy "Star Wars" podoba wam się bardziej? Zagłosujcie w naszej SONDZIE!

Lupita Nyong'oJordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Lupita Nyong'oJordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Lupita Nyong'oKEVORK DJANSEZIAN / REUTERS / REUTERS