Małgorzata Rozenek damą na czerownym dywanie. Czy jej stylizacje mogą inspirować uczestniczki show "Projekt Lady"? Sprawdzamy!

Wkrótce będzie zmieniać niepokorne dziewczyny w prawdziwe damy. Zadba m.in. o ich garderobę. A czy sama wygląda jak dama? Może być wzorem stylu?
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2012: szykowny minimalizm

Cztery lata temu Małgorzata Rozenek zadebiutowała w telewizji w roli Perfekcyjnej Pani Domu. Jej pierwszym wielkim wyjściem był doroczny bal dziennikarzy, na którym zjawiła się u boku swojego ówczesnego męża, Jacka Rozenka. Później Małgorzata, już jako gwiazda TVN, była coraz częściej zapraszana na rozmaite gale. W październiku gościła na eleganckiej kolacji w restauracji Amber Room. Wyglądała bardzo dostojnie. Miała na sobie długą gołębioszarą suknię z modnym dekoltem opadającym na ramiona (to jej własny projekt), a do niej skromną szarą pikowaną kopertówkę. Klasa, jak na prawdziwą damę przystało, prawda?

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2012: powrót do przeszości

Sukienka o kroju w stylu lat 50. była niemałym zaskoczeniem podczas prezentacji nowej oferty programowej TVN. Otóż większość gwiazd stacji postawiło na półsportowe stylizacje. Tylko Małgorzata Rozenek wyglądała niczym przeniesiona w czasie z epoki dancingów, czarno-białej telewizji i randek przy butelce coca coli. Taki kobiecy retro szyk pasuje do gospodyni show "Projekt Lady". Przypomnijmy, że krótka beżowa sukienka o klasycznej linii to projekt samej Małgorzaty, wykonany przez zaprzyjaźnioną krawcową.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2013: bitwa o styl

W 2013 roku kariera Małgorzaty Rozenek nabrała jeszcze większego tempa - gwiazda TVN dostała kolejny program, tym razem "Bitwę o dom". Zachowawcze kreacje, jakie dotychczas prezentowała w "Perfekcyjnej Pani Domu", zmieniła na rzeczy trochę bardziej sexy, ale wciąż odpowiednio eleganckie. Nam szczególnie spodobała się w tej długiej minimalistycznej sukni w odcieniu kawy z mlekiem. Rozcięcie było co prawda głębokie, ale nie odsłoniło niczego, czego odsłaniać nie powinno, a tylko wyeksponowało piękne szpilki.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2013: wielki bal

Efektowny czerwonodywanowy szyk Małgorzata Rozenek zaprezentowała na balu fundacji TVN we wrześniu 2013 roku. Jej stylizacja nawiązywała do charakterystycznego wieczorowego wizerunku Angeliny Jolie. Za tę piękną kreację odpowiadał duet Paprocki & Brzozowski. Ze wspaniałą, bogato haftowaną na górze suknią pięknie współgrała burza blond włosów. Było co prawda dość skromnie, ale siła rażenia tej stylizacji była spora.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek KAPIF

Rok 2013: stonowana elegancja

Szarość to obok czerni i delikatnych, cukierkowych pasteli ulubiona barwa Małgorzaty Rozenek. To też kolor, który wyjątkowo jej służy, nie jest zbyt ostentacyjny, a zarazem zawsze prezentuje się elegancko. W zabudowanej szarej sukni z dekoltem i sporym rozcięciem na dole Rozenek zjawiła się na urodzinach dwutygodnika "Party" pod koniec 2013 roku. Jej fryzura była wyjątkowo bujna, blond pasma układały się w seksowne fale. Zdradzimy wam tajemnicę - Małgorzata to jedna z niewielu polskich gwiazd, która nie dość, że nie doczepia sztucznych włosów, to jeszcze może się pochwalić świetną kondycją swoich własnych. Wiele koleżanek z branży jej zazdrości, ale ciiiiii....

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2013: poważna pani z telewizji

Bardziej stonowany, poważny wizerunek Małgorzata Rozenek zaprezentowała fotoreporterom podczas pokazu nowej kolekcji marki Paprocki & Brzozowski. Gwiazda TVN miała na sobie całkowicie zabudowaną, czarną żakardową suknię z białym akcentem podkreślającym wąską talię i kobiecą linię bioder. To kreacja z metką Paprocki & Brzozowski. Włosy "perfekcyjnej", wcześniej trochę niezdyscyplinowane, seksowne, były tym razem wygładzone i ułożone. Małgorzata ubrała się zgodnie ze swoją pozycja - czołowej gwiazdy stacji, słynącej z doskonałej organizacji i dyscypliny.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2014: powiew dziewczęcości

Przyszła wiosna, a wraz z jej nadejściem Małgorzata Rozenek porzuciła długie zabudowane suknie na rzecz lekkich kreacji w pastelowych kolorach. Wciąż pozostała wierna swoim ulubionym barwom, ale dała sobie więcej luzu, jej wizerunek stał się bardziej dziewczęcy. Ta stylizacja, z promocji pierwszej książki autorstwa Rozenek, może i była słodka, ale też na swój sposób urocza.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2014: lady in black

Tym razem Małgorzata Rozenek postawiła na dostojną, ponadczasową czerń, ale kreacja od Macieja Zienia, jaką wybrała, była lekka, misternie uszyta, po prostu piękna. Tego wieczoru gwiazda TVN nie pozowała fotoreporterom sama - towarzyszył jej późniejszy narzeczony, a wkrótce już mąż, Radosław Majdan. Oboje prezentowali się z wielką klasą. Stylizacja Małgorzaty mogła wydawać się ciut zachowawcza, ale nowoczesne detale sprawiły, że o nudzie nie było mody. Duży plus także za eleganckie, świetnie dobrane dodatki i perfekcyjny (to określenie oczywiście nie jest przypadkowe) wizaż.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2015: mniej znaczy więcej

Oto i stylizacja godna prawdziwej damy! Klasyczny krój, szlachetna tkanina, stonowany wzór i elegancki, dopracowany wizaż. My usunęłybyśmy tylko kolczyki, by nadać wizerunkowi jeszcze więcej modnego minimalizmu. Tą stylizacją, z kreacją od Lidii Kality w roli głównej, Małgorzata Rozenek zrehabilitowała się po wizerunkowej wpadce ze słynną żółtą sukienką, bynajmniej nie dla damy (poniżej):

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek WBF

Rok 2016: gwiazda bezkonkurencyjna

Naszym zdaniem najlepszą, najbardziej wyrafinowaną stylizacją w czerwonodywanowej karierze Małgorzaty Rozenek, była czarna wieczorowa suknia z atelier Ewy Minge. Rozenek wystąpiła w niej na niedawnym Balu Dziennikarzy i przebiła wszystkich. Jej suknia była najbardziej luksusową i najbardziej efektowną kreacja na balu. Była też stosunkowo prosta, niemal ascetyczna. Szyku przydawały jej odsłaniający ramiona, hollywoodzki dekolt, oraz imponujący tren. Jeśli uczestniczki show "Projekt Lady" docelowo mają wyglądać tak, jak lady Rozenek w sukni Minge, to czekamy z niecierpliwością na ich metamorfozy!

Więcej o: