Beyonce jak Michael Jackson, Lady Gaga w butach w kolorach flagi USA i z kryształowym mikrofonem. Która zrobiła większe wrażenie? [SONDAŻ]

Udane występy to nie wszystko - piosenkarki zaskoczyły także przemyślanymi stylizacjami. To właśnie o ich strojach rozpisują się portale na całym świecie.
Super Bowl 2016 Super Bowl 2016 LUCY NICHOLSON / REUTERS / REUTERS

Beyonce w hołdzie dla króla popu

To nie był zwykły kostium sceniczny. Choć, oczywiście, o zwyczajnych kreacjach w przypadku Beyonce i tak nigdy nie ma mowy. Artystka zawsze zaskakuje, a jej stroje idealnie wpisują się w spektakularne show, jakie serwuje swoim fanom. Jednak stylizacja z finału Super Bowl była czymś więcej niż przebraniem. Był to rodzaj hołdu złożonego królowi popu, Michaelowi Jacksonowi.

Beyonce slayed the super bowl in. #dsquared2 #superbowl #beyoncebowl @beyonce

Film zamieszczony przez użytkownika Dan and Dean Caten (@dsquared2)

 

Otóż Jackson, który zmarł nagle w czerwcu 2009 roku, wystąpił na Super Bowl 23 lata temu ubrany w niemal identyczny czarny militarny żakiet ze złotymi ornamentami:

Michael Jackson, Super Bowl 1993Kolaż Lula.pl/EastNews

Legendarny żakiet Beyonce trochę zmodyfikowała i unowocześniła. Była to bardziej seksowna skórzana ramoneska, ale wciąż do złudzenia przypominała sceniczny strój Jacksona. Efektowną kurtkę specjalnie na występ podczas Super Bowl uszyła dla Beyonce marka DSquared2. Uzupełnieniem stylizacji gwiazdy były 18-karatowe złote kolczyki od Lorraine Schwartz oraz skórzane botki od Christiana Louboutina. Wow!

Beyonce, Super Bowl 2016Robert Hanashiro / USA Today Sports

Beyonce, Super Bowl 2016LUCY NICHOLSON / REUTERS / REUTERS

Beyonce, Super Bowl 2016Matthew Emmons / USA Today Sports

Super Bowl 2016 Super Bowl 2016 MIKE BLAKE / REUTERS / REUTERS

Lady Gaga w kolorach amerykańskiej flagi

Wiadomo - jeśli przed publicznością ma wystąpić Lady Gaga, to będzie się działo! I nie chodzi wyłącznie o sam show, ale też o stylizację artystki. Tym razem był to strój w kolorach amerykańskiej flagi, dopełniony drogocenną biżuterią. Co ciekawe, projekt inspirowany flagą USA zapewniła piosenkarce nie amerykańska, ale włoska marka - Gucci. Dyrektor kreatywny tego domu mody, Alessandro Michele, zaprojektował dla gwiazdy czerwony brokatowy garnitur oraz niesamowite buty na koturnach - granatowy oraz czerwono-biały ze złotymi zdobieniami:

 

W kolorach amerykańskiej flagi był też wizaż i manicure Lady Gagi - miała połyskujący czerwony cień na powiekach i granatowy lakier na migdałowych paznokciach. Nie zapomnijmy też o imponujących błyskotkach: w uszach gwiazdy błyszczały 20-karatowe diamentowe kolczyki od Lorraine Schwartz, a mikrofon, do którego padały słowa amerykańskiego hymnu, miał kryształową (!) obudowę.

Trudno stwierdzić, czyj występ i wizerunek był bardziej imponujący. Macie swoją faworytkę?

Lady Gaga, Super Bowl 2016Marcio Jose Sanchez / AP (AP Photo/Marcio Jose Sanchez)

Lady Gaga, Super Bowl 2016MIKE BLAKE / REUTERS / REUTERS

Lady Gaga, Super Bowl 2016David J. Phillip / AP (AP Photo/David J. Phillip)

Więcej o: