Trzy najodważniejsze stylizacje na ramówce Polsatu: Socha, Liszowska czy Sykut?

Pojedynek na głębokie dekolty i monochromatyczne zestawy. Naszym zdaniem zwyciężyła stylizacja Pauliny Sykut. A waszym?
Wiosenna ramówka Polsatu Wiosenna ramówka Polsatu WBF

Małgorzata Socha

No, no, dawno nie oglądaliśmy Małgorzaty Sochy w równie seksownym wydaniu! Dopasowany czerwony kombinezon La Manii z bardzo głębokim dekoltem nie potrzebował żadnych ozdób. Dlatego aktorka zrezygnowała z większych błyskotek, dobierając do swojej kreacji jedynie subtelną biżuterię marki Apart. Matowa czerwień na ustach idealnie zgrała się z odcieniem kombinezonu. Socha dodała do swojego red total look szczyptę złota w postaci małej torebki marki Kotur. Wyszło odważnie i sexy, ale z klasą.

Małgorzata SochaWBF

Małgorzata SochaWBF

Wiosenna ramówka Polsatu Wiosenna ramówka Polsatu WBF

Joanna Liszowska

To chyba najlepsza stylizacja, jaką w ciągu ostatnich lat Joanna Liszowska zaprezentowała na czerwonym dywanie. W końcu jest spokojnie, minimalistycznie i monochromatycznie. Ta czarna prosta kreacja z (bardzo) głębokim dekoltem, jak i smokingowa narzutka pochodzą z pracowni Anny Zeman. Do czarnego zestawu Liszowska dobrała małą skórzaną torebkę z plecionki marki Bottega Veneta. Minusy tej stylizacji? Może i dekolt był troszkę zbyt głęboki, ale z drugiej strony takie wycięcie optycznie wysmukliło sylwetkę aktorki.

Joanna LiszowskaWBF

Joanna LiszowskaWBF

Wiosenna ramówka Polsatu Wiosenna ramówka Polsatu WBF

Paulina Sykut

Najbardziej z trzech odważnych stylizacji, jakimi gwiazdy Polsatu pochwaliły się na konferencji ramówkowej, podobała nam się stylizacja Pauliny Sykut. Wszystko jest tutaj idealnie dopracowane, a efekt - niemal hollywoodzki. Taką sukienkę z gładką wydekoltowaną górą i ozdobnym przezroczystym dołem spokojnie można by zobaczyć na oscarowej gali. Prosta biała marynarka zarzucona na wieczorową suknię przydała stylizacji nowoczesnego sznytu. Oprócz kreacji polskiej marki Laurelle zachwycił nas także perfekcyjny wizaż Pauliny. Całość uzupełniła zabawna torebka-puzderko od Karla Lagerfelda.

Paulina SykutWBF

Paulina SykutWBF

Więcej o: