Wiecie, czyja to córka? Robi tatuaże na cześć zmarłego, baaaardzo słynnego taty [ZDJĘCIA]

Postanowiła, że tatuaże na jej ciele będą żywym pomnikiem dla tragicznie zmarłego ojca. Teraz znowu zrobiło się o niej głośno, gdy wytatuowała na ręce napis "Bad". Wiecie już, o kogo chodzi, prawda?
Paris Jackson Paris Jackson Źródło: instagram.com/parisjackson

Wiecie, czyja to córka? Robi tatuaże na cześć zmarłego, baaaardzo słynnego taty [ZDJĘCIA]

Postanowiła, że tatuaże na jej ciele będą żywym pomnikiem dla tragicznie zmarłego ojca.  Teraz znowu zrobiło się o niej głośno, gdy wytatuowała na ręce napis "Bad". Wiecie już, o kogo chodzi, prawda?

Tak, to Paris Jackson, córka Michaela Jacksona. W kwietniu tego roku skończyła 18 lat. Od śmierci ojca znacznie wydoroślała i z małej, grzecznej dziewczynki, zmieniła się w punkową kobietę. Jej ciało zdobi wiele tatuaży. Trzy z nich mają dla niej szczególne znaczenie.

"Bad"

O Paris znowu zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy z rok starszym bratem - Princem Jacksonem, pojechała zrobić trzeci już tatuaż ku pamięci zmarłego taty - napis "Bad", który jest tytułem jednej z piosenek i płyt piosenkarza.

Ku pamięci zmarłego ojca

Pierwszym tatuażem, który ma upamiętniać Michaela, jest cytat na lewym nadgarstku Paris: "Queen of my heart" (tłum. Królowa mojego serca) napisany pismem samego piosenkarza. Pod zdjęciem przedstawiającym tatuaż Paris napisała: "Dla wszystkich jest królem popu. Dla mnie jest królem mojego serca."

Oczy

Drugim tatuażem jaki pojawił się w hołdzie Michaelowi jest ten, który przedstawia oczy piosenkarza. Poza ogromnym oddaniem swojemu ojcu, Paris ma też kilku innych idoli, którym dedykuje swoje tatuaże - Prince'owi, Van Halenowi czy Davidowi Bowie.

Mocny przekaz

Paris przeszła ciężkie chwile w swoim życiu. Niejednokrotnie jak sama twierdzi, "pogubiła się", ale co do tatuaży nie ma wątpliwości:

"Tatuaże budzą kontrowersję - mają zwolenników jak i przeciwników. Ja doceniam sztukę. Tym bardziej, jak coś ona dla mnie znaczy. Patrzę na swoje przedramiona i nie widzę już ciemnej przeszłości. Moje blizny, które były wyrazem nienawiści do siebie, zostały zakryte znakami, które wyrażają miłość, kreatywność i pomysłowość. [...] Patrząc w lustro widzę wojownika. Zawszę będę walczyć i zachęcać do tego innych."

Więcej o: