Podsumowanie Złotych Globów - trendy z czerwonego dywanu

Typujemy wieczorowe trendy inspirowane czerwonym dywanem!
Trendy na wieczór z gali wręczenia Złotych Globów 2011 Trendy na wieczór z gali wręczenia Złotych Globów 2011 kolaż - Anna Szulc

Wieczorowe trendy ze Złotych Globów

Co pojawiło się na tak ważnej gali, z pewnością nie ujdzie uwadze fashionistek z całego świata. Najbliższe miesiące będą upływały pod znakiem inspiracji kreacjami z rozdania Złotych Globów. Sprawdźmy jakie trendy z czerwonego dywanu mają największe szanse przebić się do codziennej mody!

Vanessa Williams , Mila Kunis, Jane Krakowski, Christina Hendricks - Złote Globy 2011 Vanessa Williams , Mila Kunis, Jane Krakowski, Christina Hendricks - Złote Globy 2011 kolaż - Anna Szulc

Na jedno ramię

Sukienki z jednym ramiączkiem, ozdobionym wariacjami na temat kwiatów lub gładkim, były jednym z powtarzalnych motywów. Sukienkę z taką górą miała na sobie Vanessa Williams znana z serialu Brzydula czy Gotowe na wszystko; Mila Kunis, która zachwycała zielenią od Very Wang; aktorka polskiego pochodzenia - Jane Krakowski, która wybrała projekt Badgley Mischka oraz odtwórczyni roli seksownej sekretarki w często nagradzanym serialu Mad Man - Christina Hendricks.

Carrie Underwood, Olivia Wilde, Anne Hathaway Carrie Underwood, Olivia Wilde, Anne Hathaway kolaż - Anna Szulc

Połysk

Wiele gwiazd postawiło na kreacje odbijające światło. Czerwony dywan mienił się cekinami, kryształkami oraz metalicznymi nitkami. Lśniła zielona suknia Versace Angeliny Jolie, jasna i prosta kreacja Carrie Underwood, wzbudzająca zachwyt suknia Olivii Wilde czy jedna z ciekawszych kreacji tamtego wieczoru - sukienka Armani bez pleców Anne Hathaway.

Zieleń podbiła czerwony dywan! Zieleń podbiła czerwony dywan! kolaż - Anna Szulc

Ciemna zieleń

Tendencję do pojawiania się kreacji w tym kolorze już opisywałyśmy. Z pewnością jest to jeden z najgorętszych trendów na najbliższe miesiące. W zieleni zachwycały: Mila Kunis, Catherine Zeta-Jones, Elisabeth Moss i Angelina Jolie.

Scarlett Johansson, Dianna Agron, Leighton Meester, Jannifer Lopez Scarlett Johansson, Dianna Agron, Leighton Meester, Jannifer Lopez kolaż - Anna Szulc

Pudrowe odcienie

Blade, cieliste i pudrowe odcienie zawsze są w cenie. Są subtelne, delikatne i pasują każdej kobiecie. W kreacji z tej gamy barw pojawiła się Scarlett Johansson, Dianna Agron, Leighton Meester, Jennifer Lopez, Carrie Underwood, Jennifer Love Hewitt, Michelle Williams, Natalie Portman oraz Vanessa Williams.

Mandy Moore, Julianne Moore, January Jones, Kyra Sedwick - Złote Globy 2011 Mandy Moore, Julianne Moore, January Jones, Kyra Sedwick - Złote Globy 2011 kolaż - Anna Szulc

Intensywnie owocowe barwy

Mocno nasycone kolory oraz warianty z palety "rażących" neonów, będą hitem sezonu wiosenno-letniego. Mimo, że dopiero styczeń, gwiazdy praktykowały ten trend na ciepłe pory roku. Na czerwonym dywanie pojawiła się suknia niebieska u Mandy Moore, w kolorze fuksji u Julianne Moore, czerwona u January Jones i Christiny Hendricks oraz ciemnożółta u Kyry Sedwick.

Więcej o: