Wybieramy najlepszą stylizację imprezy MAC Wonder Woman

Pomóżcie nam wybrać najbardziej udaną kreację imprezy MAC - zagłosujcie w sondażu!
Najlepsze stylizacje gali Wonder Woman Najlepsze stylizacje gali Wonder Woman kolaż Lula.pl

Najlepsze stylizacje gali Wonder Woman

Na imprezie MAC nie zabrakło bardzo dobrych stylizacji. Wybrałyśmy pięć typów, a ostateczną ocenę pozostawiamy Wam!

Zobaczcie kogo nominowałyśmy do tytułu najlepiej ubranej gwiazdy imprezy i zagłosujcie w naszej sondzie!

Ada Fijał na gali Mac Wonder Woman Ada Fijał na gali Mac Wonder Woman fot. Kapif

Ada Fijał

Ada Fijał postawiła na prostą sukienkę marki Zara z dekoltem w kształcie litery V i dwoma zamkami pod biustem. Do niej dobrała wysokie czarne kozaki z Topshopu, sporą brązową kopertówkę oraz wisiorek na łańcuszku. Do tego ekspresyjne loki i fantastyczna stylizacja gotowa!

Dorota Gradias na imprezie MAC Wonder Woman Dorota Gradias na imprezie MAC Wonder Woman fot. Kapif

Dorota Gradias

Dorota Gradias wybrała romantyczną koronkową sukienkę w jasnym kolorze, którą zestawiła z karmelowymi kozakami i kopertówką z czarną lamówką. W tym przypadku kozaki nie wydają się tak ciężkie, by zdyskwalifikować stylizację, za to przyznajemy, że torebka mogła by być subtelniejsza i delikatniejsza - najlepiej w jednym, jasnym kolorze.

Paulina Sykut na imprezie MAC Wonder Woman Paulina Sykut na imprezie MAC Wonder Woman fot. Kapif

Paulina Sykut

Paulina Sykut postawiła na prosty, ale bezbłędny zestaw. Jasnoszara asymetryczna sukienka z grafitowym paskiem ze skóry nie potrzebowała dodatkowych ozdób. Do tego pasujące kolorystycznie klasyczne pantofle peep toe i miejsce na liście najlepiej ubranych pań na imprezie MAC zapewnione! Brawo za umiar!

Edyta Herbuś na imprezie MAC Wonder Woman Edyta Herbuś na imprezie MAC Wonder Woman fot. Kapif

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś wymieszała style. Do nieco infantylnej satynowej sukienki w motyle dobrała fantastyczne skórzane botki w drapieżnym stylu, czarny rozciągliwy pasek i metaliczną kopertówkę. Choć sukienka nie jest szczególna, buty obroniły ją w 100%! Miło zobaczyć słodką tancerkę w ostrzejszym wydaniu!

Odeta Moro-Figurska na imprezie MAC Wonder Woman Odeta Moro-Figurska na imprezie MAC Wonder Woman fot. Kapif

Odeta Moro-Figurska

Odeta Moro-Figurska także wyglądała ciekawie. Jako jedyna z naszego zestawienia zdecydowała się na coś innego niż sukienka. To świetny przykład dobrej stylizacji z dżinsem. Wydaje nam się jednak, że całość lepiej wyglądałaby bez bransoletek, a spodenki powinny mieć inaczej zaprojektowane kieszenie lub nie mieć ich wcale, bo zbyt poszerzają sylwetkę w biodrach. Mimo to, Odeta wyglądała interesująco i estetycznie.

Więcej o: