Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch

Wraca moda z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, jednak w nieco zmienionym wydaniu. Sprawdź, jak gwiazdy realizują ten trend!
Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch kolaż Lula.pl

Odsłaniamy brzuch!

Na wybiegu i u gwiazd zobaczyć można nowy trend. W tym sezonie wiosenno-letnim pokazujemy brzuch, ale nie pępek!

Spodnie lub spódnica powinny kończyć się nieco ponad pępkiem, a top powinien zaczynać się kilka centymetrów pod biustem. Takim sposobem widoczna będzie górna część brzucha i początek żeber.

Trend alarm: pokazujemy brzuch Trend alarm: pokazujemy brzuch kolaż Lula.pl

Z wybiegu

Moda zaczęła się oczywiście na pokazach. Taki sposób pokazywania ciała znaleźć można na zdjęciach z wybiegu marki Alberta Feretti, Milly, Versace, Dolce Gabbana czy Jil Sander.

Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Leona Lewis Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Leona Lewis kolaż Lula.pl

Leona Lewis

Ten trend został szybko podłapany przez Leonę Lewis, która pokazała się w czterech kreacjach ukazujących brzuch. Były to jej własne projekty. Jaskrawe kolory i popartowe motywy, o dziwo, nie przypadły do gustu krytykom.

Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Rihanna Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Rihanna kolaż Lula.pl

Rihanna

Rihanna zawsze jest na bieżąco, nie dziwi więc, że także pośród jej stylizacji znaleźć można było kilka odpowiadających opisywanej tendencji.

Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Katy Perry i Alexa Chung Trend alarm: gwiazdy pokazują brzuch - Katy Perry i Alexa Chung kolaż Lula.pl

Katy Perry i Alexa Chung

Także Katy Perry na zdjęciu reklamującym lakiery do paznokci OPI oraz Alexa Chung podziwiana za styl nie ominęły tego trendu i dumnie pokazywały brzuch. Piosenkarka pozostała jednak wierna wersji z lat dziewięćdziesiątych i wybrała spodnie z niskim stanem, które ukazały pępek.

Jak podoba się Wam ta tendencja? Kusząca czy odpychająca?

Więcej o: