Gwiazdy na premierze filmu "Soul Surfer"

GŁOSUJEMY na najlepiej ubraną aktorkę na premierze filmu o młodej surferce, która traci rękę...
Gwiazdy na premierze filmu Soul Surfer Gwiazdy na premierze filmu Soul Surfer kolaż Lula.pl

"Soul Surfer"

30. marca odbyła się w Hollywood premiera filmu "Soul Surfer". Pojawiły się na niej trzy znane aktorki w mniej lub bardziej udanych eleganckich kreacjach. Sprawdź jak się prezentowały i uszereguj je w kolejności od najlepiej do najgorzej ubranej!

Dla zainteresowanych produkcją - niżej plakat reklamujący film, a w następnym slajdzie trailer przedstawiający zarys historii o młodej utalentowanej surferce, która traci rękę...

Plakat filmu Soul Surfer

Oficjalny trailer filmu:

Carrie Underwood na premierze Soul Surfer Carrie Underwood na premierze Soul Surfer fot. East News

Carrie Underwood

Amerykańska wokalistka country i pop, która stała się sławna po wzięciu udziału w programie "Idol" wybrała na tę okazję cielistą suknię w czarne wzory z trzema pasami drobno plisowanych falban i ozdobą w pasie. Do tego założyła klasyczne czarne pantofle peep toe na szpilce i czarną kopertówkę. Nam się bardzo podoba!

Helen Hunt na premierze Soul Surfer Helen Hunt na premierze Soul Surfer fot. East News

Helen Hunt

Zdobywczyni Oscara i Złotego Globu i za rolę kelnerki w komedii "Lepiej być nie może" postawiła na błękitną drapowaną sukienkę na szerokich ramiączkach z dekoltem w kształcie litery V, złote sandały i biżuterię oraz lśniącą kopertówkę. Sądzimy, że sukienkę mogła wybrać lepiej, bo ta podkreśla dysproporcję masywniejszego dołu do drobnej góry.

Hilary Duff na premierze filmu Soul Surfer Hilary Duff na premierze filmu Soul Surfer fot. East News

Hilary Duff

Amerykańska aktorka, znana głównie z serialu Disneya "Lizzie McGuire" oraz epizodu w bijącym rekordy popularności "Gossip Girl" wybrała spódnicę w szerokie pasy, perfekcyjnie do niej dobraną kopertówkę, czarną koszulkę na bardzo szerokich ramiączkach oraz zamszowe buty. Wiadomo, że Hilary od lat walczy ze swoim ciałem i jej sylwetka jest dość masywna, mimo to perfekcyjnie dobrała do niej strój - optycznie wyszczupliła górę, ale przy tym nie starała się przykryć warstwami materiału i odważnie pokazała nogi.

Skorzystajcie z naszego sondażu i wybierzcie najbardziej udaną stylizację!

Więcej o: