Dwie rażące wpadki na urodzinach Gorbaczowa

Naga pierś Milli Jovovich i dziwaczna przepołowiona kreacja Holly Valance - pewnie do tej pory zastanawiają się, co im przyszło do głowy, żeby się tak ubrać...
Dwie rażące wpadki na 80 urodzinach Gorbaczowa Dwie rażące wpadki na 80 urodzinach Gorbaczowa kolaż Lula.pl

Dwie rażące wpadki na poważnej gali

Przedstawiamy Wam dwie spore wpadki na poważnej gali - koncercie zorganizowanym w londyńskiej sali koncertowej Royal Albert Hall z okazji 80 urodzin Michaiła Gorbaczowa.

Holly Valance na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa Holly Valance na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa fot. East News

Holly Valance

Holly Valance na elegancki koncert z okazji urodzin ważnego i sędziwego polityka postanowiła włożyć dziwaczną kreację odwracającą uwagę od solenizanta. Jedna część sukienki była długości mini wykonana z lekko połyskującej skóry, druga - długości maxi i z matowego materiału. Nawet fantastyczna kopertówka i ciekawe sandały z kokardkami nie obronią tej stylizacji. Na takie wydarzenie wypadało ubrać się klasycznie, by nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi.

Milla Jovovich na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa Milla Jovovich na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa fot. East News

Milla Jovovich

Wpadka Milli Jovovich to zupełnie inna historia. Sukienka miała przezroczystą górę, która ukazała jedną pierś aktorki...

Milla Jovovich na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa Milla Jovovich na 80 urodzinach Michaiła Gorbaczowa fot. East News

Milla Jovovich

Jesteśmy przekonane, że Milla przez najbliższe kilka miesięcy zrezygnuje z przezroczystych tkanin i będzie gimnastykowała się w każdej kreacji zanim wyjdzie z domu, by zobaczyć jak zachowuje się ona na ciele ;)

Która wpadka gorsza?

Więcej o: