Wybieramy najgorszą kreację ze Ślubu Roku!

Na ślub Kate i Księcia Williama każdy starał się wystylizować jak najlepiej. Niestety, niektórym nie udało się wyglądać perfekcyjnie. Zobaczcie kogo wytypowałyśmy do niechlubnego tytułu najgorzej ubranej wydarzenia i zagłosujcie w naszej sondzie!
Wybieramy najgorszą kreację ze ślubu roku! Wybieramy najgorszą kreację ze ślubu roku! kolaż Lula.pl

Najgorsza stylizacja na ślubie

Na wstępie informujemy, że jesteśmy bardzo czepialskie, a impreza obfitowała w eleganckie i dobre stylizacje. Mimo wysokiego poziomu, udało się nam wytypować trzy panie, które z jakichś powodów nie wyglądały najlepiej - zobaczcie same!

Carole Middleton Carole Middleton kolaż Lula.pl

Carole Middleton

Matka Panny Młodej - Carole Middleton wybrała na ślub córki jedwabny kostium od Catherine Walker, który składał się z błękitnego płaszcza ze zdobnymi zapięciami i prostej sukienki. Do tego Carole dobrała szarą kopertówkę i czółenka z zamszu oraz dopasowany kolorystycznie kapelusz. Czemu się nam nie podoba? Bo jest nudno, niewyraziście i z lekko niemodną nutą - wszystko zepsuły detale płaszcza.

Partnerka Przewodniczącego Izby Gmin - Johna Bercowa Partnerka Przewodniczącego Izby Gmin - Johna Bercowa kolaż Lula.pl

Sally Bercow

Sally Bercow to żona Przewodniczącego Izby Gmin - Johna Bercowa. Na ślub Kate i Williama wybrała kontrastowy zestaw składający się z sukienki w owalne wzory, sztywnej kopertówki w dwukolorowe łuki, pantofli z pomponikiem oraz dwukolorowego nakrycia głowy. Ta pani potraktowała zbyt dosłownie pojęcie "dwukolorowy". Całość jest pstrokata i przeładowana, a sukienka wygląda wyjątkowo nieelegancko i uwypukla nie tylko (przesadnie) biust, ale i brzuch.

Tara Palmer-Tomkinson Tara Palmer-Tomkinson kolaż Lula.pl

Tara Palmer-Tomkinson

Tara Palmer-Tomkinson to popularna w Wielkiej Brytanii prezenterka telewizyjna, która została tam tak zwaną "it girl". Niestety, nas ten tytuł nie hamuje przed negatywną oceną. Monochromatyczna stylizacja w niebieskim kolorze wygląda na bardzo ciężką. Kapelusik, choć niewielki, to na tle innych wygląda komicznie - jakby akurat zawiał wiatr i ozdoba byłaby w trakcie spadania. Tak, tak - wiemy, że takie cuda się teraz w modzie, ale trendy to nie wszystko. Do tego ogólny wizerunek niczym z tasiemcowego serialu z lato osiemdziesiątych - zupełnie nie przekonuje nas ani tkanina, ani wątpliwa ozdoba w postaci szala.

Zastanówcie się która z naszych propozycji zasługuje na miano najgorszej stylizacji i weźcie udział w głosowaniu!

Więcej o: