Najlepiej ubrane gwiazdy według Glamour

Redakcja brytyjskiego Glamour opublikowała listę najlepiej ubranych gwiazd. Zobaczcie, kto wygrał a kto okazał się największym przegranym.
Emma Watson Emma Watson fot. kolaż lula.pl

Emma Watson

Najnowszą ikoną mody została w tym roku młoda aktorka Emma Watson. To ją magazyn Glamour UK okrzyknął najlepiej ubraną kobietą. To wyjątkowe wydarzenie, bo w ubiegłym roku Emma zajmowała dopiero 10 miejsce.

Cheryl Cole Cheryl Cole fot. kolaż lula.pl

Cheryl Cole

Piękna piosenkarka, Cheryl Cole w ubiegłym roku plasowała się na pierwszym miejscu, ale musiała oddać tytuł Emmie. Po latach królowania na brytyjskich eventach i miesiącach zachwycania znakomitymi stylizacjami w brytyjskim programie X-Factor styl Cheryl jest uważany za jeden z najlepszych na świcie, a ona sama zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej ubranych gwiazd.

Kristen Stewart Kristen Stewart fot. kolaż lula.pl

Kristen Stewart

To chyba największy skok w rankingu - Kristen Stewart w ubiegłym zestawieniu plasowała się na 20 miejscu, a w tegorocznym zajmuje trzecią pozycję! W ciągu roku zachwycała znakomitym wyczuciem stylu i trendów, za co została wyróżniona przez redakcję Glamour.

Dannii Minogue Dannii Minogue fot. kolaż lula.pl

Dannii Minogue

Elegancka, kobieca i szykowna Dannii Minogue wyprzedza w rankingach najlepiej ubranych swoją siostrę Kylie, choć to nie wydaje się trudne. Pomimo że w tym roku jej pozycja umocniła się tylko o dwa miejsca (w ubiegłym zajmowała szóstą pozycję), to i tak jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie.

Alexa Chung Alexa Chung fot. kolaż lula.pl

Alexa Chung

Niestety Alexa Chung, gwiazda uwielbiana przez rzesze modnych indywidualistek uwielbiających vintage i dziewczęce stylizacje z odrobiną buntu coraz rzadziej pojawia się w mediach, ale mimo to i tak utrzymuje w rankingu Glamour dobre, piąte miejsce

Rihanna Rihanna fot. kolaż lula.pl

Rihanna

Mistrzyni zaskakujących metamorfoz, istny kameleon stylu - Rihanna zajęła szóste miejsce w rankingu najlepiej ubranych gwiazd. Niestety jej stylistyczne eksperymenty nie przypadły redakcji Glamour do gustu i piosenkarka "spadła" z trzeciego miejsca, które zajmowała w ubiegłorocznym zestawieniu.

Kate Moss Kate Moss fot. kolaż lula.pl

Kate Moss

Kate Moss, kobieta, która przez wiele lat była ikoną stylu w najnowszym rankingu uplasowała się dopiero na siódmym miejscu. W ubiegłym roku zajmowała tę samą pozycję. Niestety znaczenie Kate znacznie straciło na znaczeniu od czasów królowania jej stylu na ulicach, ale jej obecność w rankingach świadczy o tym, że mimo wszystko nadal pozostaje jedną z królowych mody.

Blake Lively Blake Lively fot. kolaż lula.pl

Blake Lively

Ulubienica Karla i ambasadorka marki Chanel, Blake Lively na każdej gali wygląda zachwycająco. Nic dziwnego, że znajduje się na listach najlepiej ubranych, bo dostrzegł ją i docenił sam "król". Niestety ten rok nie był dla Blake łaskawy, bo spadła w rankingu Glamour na ósme miejsce z trzeciego.

Olivia Palermo Olivia Palermo fot. kolaż lula.pl

Olivia Palermo

Styl Olivii Palermo od lat jest uwielbiany, podziwiany i naśladowany przez młode kobiety, ale dopiero teraz została doceniona przez redaktorów Glamour. Fanki jej wysublimowanego gustu podziwiają ją za umiejętnie łączy różne nurty i zachwyca zestawieniami w klimacie zbliżonym do boho, jaki kiedyś Kate i Sienna.

Lea Michele Lea Michele fot. kolaż lula.pl

Lea Michele

Mało znana w porównaniu do poprzednich gwiazd, Lea Michele szturmuje listy najlepiej ubranych. Jej kobiecy, zmysłowy styl przypomina szyk znany z czasów hollywoodzkiego szyku. W ubiegłym roku nie zakwalifikowała się nawet do pierwszej dwudziestki.

kolaż lula.pl kolaż lula.pl fot. kolaż lula.pl

Najlepiej ubrane gwiazdy według Glamour

 

Zgadzacie się z rankingiem redakcji Glamour UK? Co byście zmienili?

Więcej o: