2 zestawy, 2 ceny: W stylu Mai Sablewskiej

Maja Sablewska w ostatnim odcinku X Factor pojawiła się w minisukience z długimi rękawami w odcieniach szarości. Zobaczcie skąd pochodzi kreacja, co na jej temat udało się nam spostrzec oraz co podobnego można znaleźć w sklepach!
Maja Sablewska z zespołem Dziewczyny w X Factor Maja Sablewska z zespołem Dziewczyny w X Factor fot. Kapif

Maja Sablewska w X Factor

Najsłynniejsza menadżerka w Polsce jest śledzona przez media nie tylko z powodu skandali z podopiecznymi i udziału w programie X Factor, ale także lekko rockowego i nonszalanckiego stylu, który nierzadko jest owocem pracy projektantów z najwyższej półki. Tak było i w ostatnim odcinku muzycznego show - zobaczcie z czyjej kolekcji pochodzi sukienka Mai i co ciekawego na jej temat udało się nam odkryć...

Maja Sablewska w X Factor Maja Sablewska w X Factor kolaż Lula.pl

Maja Sablewska w X Factor

Sukienka Mai Sablewskiej pochodzi z kolekcji jednej z jej ulubionych marek - Balmain. Co ciekawe, menadżerka założyła ją odwrotnie, dzięki czemu zyskała głęboki dekolt na plecach i wygodny, mały z przodu. Niestety, jurorka X Factora nie wzięła pod uwagę, że krój spłaszczy jej w ten sposób piersi i podkreśli brzuszek...

Omawianą kreację można kupić w Polsce w butiku Moliera2 za 8300 zł. To nic w porównaniu do kosztu poprzedniej, czarnej sukienki z X Factora, która pochodziła z tego samego domu mody i kosztowała 13500 zł!

Maja Sablewska w X Factor w sukience Balmain za 13500 zł, Moilera2

W stylu Mai Sablewskiej W stylu Mai Sablewskiej kolaż Lula.pl

Zestaw droższy

Zrobiłyśmy dla Was dwa kolaże - jeden w wersji drogiej, z omawianą sukienką Balmain i czółenkami Jimmy Choo oraz drugi, tańszy, na który może pozwolić sobie każda z nas.

Na kolażu: czółenka Jimmy Choo, ok. 2100 zł (net-a-porter.com); sukienka Balmain, 8300 zł (moliera2.com).

W stylu Mai Sablewskiej W stylu Mai Sablewskiej kolaż Lula.pl

Zestaw tańszy

Na kolażu: satynowe czółenka Zara, 219 zł; sukienka Mango, 179 zł.

Podoba się Wam styl Mai Sablewskiej?

Więcej o: