Gwiazdy na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes

Zobaczcie w czym przyszły gwiazdy i skąd pochodziły ich niebanalne kreacje na kolejnej canneńskiej imprezie! Wybierzcie najlepszą stylizację wieczoru!
Clemence Poesy na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes Clemence Poesy na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes fot. East News

Clemence Poesy

Clemence Poesy na galę amfAR Cinema Against AIDS w Cannes wybrała granatową plisowaną suknię z dwoma białymi paskami. Kreacja pochodzi z kolekcji Chanel Resort 2012. Francuska aktorka dobrała do niej czarne sandały na szpilce, sztywną czarną kopertówkę i bordowe usta. Wyglądała interesująco.

Freida Pinto na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes Freida Pinto na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes fot. East News

Freida Pinto

Freida Pinto podczas gali amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes miała na sobie plisowaną metaliczną sukienkę od Lanvin z kolekcji na jesień 2011 z długim rękawem i rozkloszowanym dołem. Do niej dobrała czarne satynowe czółenka i sztywną kopertówkę. Wyglądała świetnie!

Gwen Stefani na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes 2011 Gwen Stefani na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes 2011 fot. East News

Gwen Stefani

Gwen Stefani wybrała na tę canneńską imprezę czarną kreację własnego projektu. Suknia L.A.M.B. miała ciekawie rozwiązaną górę, linię blisko ciała i rozszerzony dół. Zdobił ją połyskliwy materiał i złoty pasek. Dobry wybór!

Kirsten Dunst na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes 2011 Kirsten Dunst na amfAR Cinema Against AIDS Gala w Cannes 2011 fot. East News

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst na amfAR Cinema Against AIDS wybrała półprzezroczystą suknię od Chanel z kolekcji na wiosnę 2011. Do niej dobrała pasek i sandały na szpilce z satyny w kolorze szampana.

Uma Thurman Uma Thurman fot. East News

Uma Thurman

Uma Thurman na galę amfAR Cinema Against AIDS w Cannes wybrała szarą prostą suknię z materiałowymi różami wokół dekoltu w łódkę. Kreacja pochodzi z kolekcji Chanel na jesień 2008. Aktorka zrezygnowała z pierwotnie umieszczonej róży na pasku. Do tego dobrała, po raz kolejny, płaskie sandały - brawo za odwagę!

Która stylizacja podoba się Wam najbardziej, a która najmniej?

Więcej o: