Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć!

Media szaleją na punkcie siostry księżnej Kate. Mówi się o jej nieprzyzwoitych zdjęciach, wspaniałej pupie, ale i niewymuszonym, dobrym stylu. Torba, z którą chętnie pokazywała się gwiazdka sprzedaje się w ekspresowym tempie, a zarządzający marką zmienili jej nazwę na "Pippa"!
Pippa Middleton z torebką Modalu. Ten model nazwano jej imieniem! Pippa Middleton z torebką Modalu. Ten model nazwano jej imieniem! kolaż Lula.pl

Pippa Middleton

Odkąd pojawiła się na ślubie Williama i Kate w piękniej sukni marki Alexander McQueen, media nie przestają o niej pisać. Pojawiają się informacje, że jest wyrachowana i interesowna, co jakiś czas publikowane są skandaliczne zdjęcia, o których nigdy nie wiadomo czy są prawdziwe. Pippa jest oblegana przez paparazzich, a obserwujący ją szybko zauważyli, że ma ciekawy styl.

Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć fot. East News

Pippa Middleton

Zauważono, że chętnie nosi pewną torebkę. Gdy zainteresowani dowiedzieli się skąd pochodzi model, od razu wykupili znaczną część kolekcji. Marka postanowiła przemianować model na "Pippa" i tak oto siostra księżnej dorobiła się zaszczytu i uznania w świecie mody.

Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć fot. East News

Pippa Middleton

Kolekcja inspirowana gwiazdką jest do kupienia TUTAJ. Torebki kosztują od 40 do 195 euro. Najpopularniejsza, szara w rozmiarze medium (taki model ma Pippa), jest obecnie wyprzedana. Można ją zamówić TUTAJ.

Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć! Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć! REUTERS/THIERRY ROGE

Pippa Middleton

Podejrzewamy, że celebrytka mogła nawet podpisać z firmą jakiś intratny kontrakt, bo ostatnio nie widuje się jej z innymi modelami.

Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć! Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć! kolaż Lula.pl

Torebka Pippa

Oto taka sama torebka jaką ma gwiazdka, ale w mniejszym rozmiarze. Kosztuje 176 euro i występuje w trzech kolorach.

Podoba się Wam ten dodatek? Co sądzicie o stylu i szybkim zdobyciu ogromnej popularności przez siostrę księżnej?

Pippa Middleton ma już torebkę nazwaną na jej cześć!

Więcej o: