Która lepiej w bieliźnie: Lady Gaga czy Amber Rose?

Gwiazdy kochają okładki - zapewniają im popularność i świadczą o ich ugruntowanej pozycji na show-biznesowym rynku. Te dwie panie postanowiły się rozebrać i pozować w bieliźnie. Czy którejś z nich wyszło to na dobre?
Która lepiej w bieliźnie: Lady Gaga czy Amber Rose? Która lepiej w bieliźnie: Lady Gaga czy Amber Rose? kolaż Lula.pl

Lady Gaga czy Amber Rose?

Dwie bieliźniane okładki, dwie gwiazdy lubiące pokazywać ciało. Która z nich bardziej się Wam podoba? A może żadna z nich nie powinna ujrzeć światła dziennego? Obejrzyjcie zdjęcia w powiększeniu i przeczytajcie co mądrego sławy miały do powiedzenia tym razem...

Amber Rose w King Magazine

.

Amber Rose w najnowszym King Magazine prezentuje swoje krągłości w granatowej koronkowej bieliźnie. W numerze udzieliła wywiadu, w którym opowiada o swojej byłej miłości (Kanye West), z którą uzgodniła, żeby przez dwa tygodnie na początku związku nawet się nie całować. Oto dwie mądrości gwiazdki:

Mam naturalne wielkie cycki.

Czuję się wyjątkowo komfortowo z moim ciałem.

Wierzymy ;)

Amber Rose w King Magazine

Lady Gaga w Rolling Stone

.

Lady Gaga na czerwcowej okładce Rolling Stone ma na sobie stanik ze skóry i koronki oraz perukę z kokardą w rudawym odcieniu. W udzielonym wywiadzie opowiada o związku ze swoimi fanami określanymi jaki "Little Monsetrs":

Jesteśmy połączeni pępowiną, której nie chcę odciąć, nigdy.

Poza tym piosenkarka twierdzi, że kiedy nie jest na scenie czuje się martwa. Opowiada, że w młodości była prześladowana ze względu na swój duży nos i ekstrawagancki sposób ubierania i malowania. Żali się, że bardzo trudno było jej zostać osobą publiczną ze względu na niską samoocenę.

Lady Gaga w Rolling Stone

Więcej o: