Monika Brodka na Festiwalu Top Trendy 2011

Nie miałaś szansy oglądać obejrzeć Moniki Brodki na koncercie TOP otwierającym Festiwal Top Trendy 2011? Mamy już zdjęcia - zobacz!
Monika Brodka miała na sobie czarne sandały na wysokim obcasie, kolorową sukienkę ze sznurkami związanymi w warkocze i metalowymi ozdobami na ramionach. Do tego srebrny pierścionek, makijaż w kolorze flou, włosy związane w koński ogon i nieodłączny plaster, który częściowo odkleił się przy okazji tańca na scenie. Całość wyglądała niebanalnie i interesująco. Monika Brodka miała na sobie czarne sandały na wysokim obcasie, kolorową sukienkę ze sznurkami związanymi w warkocze i metalowymi ozdobami na ramionach. Do tego srebrny pierścionek, makijaż w kolorze flou, włosy związane w koński ogon i nieodłączny plaster, który częściowo odkleił się przy okazji tańca na scenie. Całość wyglądała niebanalnie i interesująco. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Monika Brodka

3 czerwca 2011 w Sopocie odbył się koncert TOP otwierający Festiwal Top Trendy 2011. Zaprezentowało się 10 wykonawców, którzy sprzedali w ostatnim roku najwięcej płyt. Na scenie wystąpili: Maryla Rodowicz, Ania Dąbrowska, Ania Wyszkoni, Monika Brodka, KOMBII, Raz, Dwa, Trzy, Czesław Śpiewa, Marcin Wyrostek Tango Corazon Quintet. Koncert poprowadził Maciej Dowbor, Maciej Rock i Krzysztof Ibisz.

Monika Brodka

 

Postanowiłyśmy przedstawić Wam stylizację naszej modowej faworytki wieczoru - Moniki Brodki. Gwiazda miała na sobie czarne sandały na wysokim obcasie, kolorową sukienkę ze sznurkami związanymi w warkocze i metalowymi ozdobami na ramionach.

Monika Brodka na Festiwalu Top Trendy 2011

Monika Brodka

 

Do tego srebrny pierścionek, brak innej biżuterii, makijaż w kolorze fluo, włosy związane w koński ogon i nieodłączny plaster, który okazał się niesforny i częściowo się odkleił (widać to na poprzednim zdjęciu). Musimy przyznać, że wzbudza on w nas coraz większą ciekawość ;)

Monika Brodka na Festiwalu Top Trendy 2011

Monika Brodka

 

Jak podoba się Wam ta kreacja sceniczna? Nas Monika nie zawiodła - po raz kolejny w swoim niepowtarzalnym stylu, inaczej niż wszyscy i bardzo atrakcyjnie!

Monika Brodka na Festiwalu Top Trendy 2011

Więcej o: