Gwiazdy na konferencji Festiwalu Top Trendy 2011

Jakie gwiazdy przybyły na konferencję jednego z najpopularniejszych polskich festiwali i co ubrały na tę okazję? Przekonaj się!
Gwiazdy na konferencji Festiwalu Top Trendy 2011 Gwiazdy na konferencji Festiwalu Top Trendy 2011 kolaż Lula.pl

Znane panie na konferencji

03. czerwca odbyła się konferencja Festiwalu Top Trendy 2011. Mogliśmy na niej zobaczyć Korę Jackowską, Paulinę Sykut, Agatę Młynarską i Monikę Brodkę.

Zobaczmy jak ubrały się na tę okazję!

Monika Brodka

 

Monika Brodka na konferencję Festiwalu Top Trendy 2011 wybrała wzorzystą koszulę, kremowy żakiet z podwiniętymi rękawami, spodnie w kolorze khaki ze zwężanymi nogawkami, brązowy skórzany pasek i torbę, spore okulary przeciwsłoneczne i cieliste szpilki peep toe. Wyglądała świetnie, choć nie można nie zauważyć, że fryzura nie jest zbyt twarzowa, a kolory w makijażu nie pasują do zastosowanych na ubraniach i dodatkach.

Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011, 2011-06-03. Top Trendy 2011 - konferencja

Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011, 2011-06-03. Top Trendy 2011 - konferencja

Monika Brodka na konferencji Top Trendy 2011

Agata Młynarska

 

Agata Młynarska wybrała minisukienkę w odcieniach niebieskiego, okulary przeciwsłoneczne, biały żakiet i sandały na szpilce w tym samym kolorze. Musimy przyznać - poza okryciem, nic w tej stylizacji nie jest modne ani szczególnie estetyczne. Równie dobrze można by się w niej pojawić 10 lat temu, a i tak nie wzbudziłaby lepszych emocji.

Agata Młynarska

Kora Jackowska

 

Kora postawiła na czarny zestaw urozmaicony żółtymi spodniami. Wystarczyłoby zdjąć tę wymiętą koszulę, chustkę, czapkę-bejsbolówkę i pasek żeby było znośnie. Niestety ta stylizacja jest bardzo nieudana.

Kora Jackowska

Paulina Sykut

 

Paulina Sykut wybrała prosty zestaw składający się z białej koszuli z cienkiego materiału, ciemnych szortów i sandałów na koturnie. Wyglądała wiosennie, świeżo i zupełnie poprawnie. Choć nie było to nic szczególnie odkrywczego, jesteśmy na tak.

Która stylizacja z tej konferencji podoba się Wam najbardziej, a która najmniej?

Paulina Sykut

Więcej o: