Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2011

Warsaw Fashion Street 2011 już za nami. Zobaczcie jakie kreacje miały na sobie polskie gwiazdy na czerwonym dywanie!
Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2011 Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2011 kolaż Lula.pl

Polskie sławy na czerwonym dywanie

Wczoraj odbył się Warsaw Fashion Street 2011. Pojawiło się mnóstwo gwiazd większego i mniejszego formatu. Zobaczcie jakie kreacje wybrały polskie celebrytki na ten wieczór i weźcie udział w naszym sondażu!

Sylwia Gliwa

 

Sylwia Gliwa to bohaterka naszej Stylizacji Dnia. Pojawiła się na Warsaw Fashion Street 2011 w długiej sukni Macieja Zienia z kolekcji na jesień i zimę 2011/12. Kreacja miała gorsetową górę i ozdobę z kilku warstw materiału na biodrach, co dodawało sylwetce kobiecości. Na pokazie suknia była zaprezentowana bez paska - przyznajemy, że obie wersje się nam podobają. Do niej aktorka dobrała długi naszyjnik z kilku łańcuszków, który niestety odjął całości elegancji.

Sylwia Gliwa na Warsaw Fashion Street 2011

Joanna Horodyńska

 

Joanna Horodyńska lubi zaskakiwać. Tym razem postawiła na wzorzysty kombinezon z rozciętymi nogawkami; "nowe lenonki", które królują na zachodzie, a u nas jakoś nie mogą się "rozgościć"; białe czółenka na szpilce z noskiem w szpic; niewielki naszyjnik w pomarańczowym kolorze; złotą bransoletę oraz beżową torbę. Całość była zbyt dużą mieszanką - wydaje się nam, że brak tutaj wspólnego mianownika, który do tej pory zawsze można było znaleźć w zestawach stylistki.

Joanna Horodyńska

Justyna Steczkowska

 

Justyna Steczkowska postanowiła wszystkich zadziwić i nie potraktować modowej imprezy poważnie. Założyła kostium w barokowym stylu od Forget-Me-Not i uzupełniła go drapieżnymi dodatkami. Nie podobało nam się. Poza tym, mamy wrażenie, że piosenkarka miała problemy z patrzeniem przez tę ozdobę na twarzy. Wy też?

Justyna Steczkowska

Ada Fijał

 

Ada Fijał jest kolejną panią, która postawiła tego wieczoru na Macieja Zienia. Jej czarna sukienka pochodzi z kolekcji na jesień i zimę 2011/12. Nie podoba się nam, że widać spod materiału jasny stanik, a dodatkowo mamy wrażenie, że ta kreacja w różnych wydaniach pojawiła się już prawie wszędzie. Zdjęcia z gwiazdami w tym i podobnych modelach zalewają portale plotkarskie i modowe - czyżby hit sezonu?

Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2011, Maciej Zień

Ola Szwed

 

Ola Szwed to nasza ostatnia bohaterka. Na imprezie Warsaw Fashion Street 2011 miała na sobie bardzo letnią sukienkę marki Orsay z przewagą pomarańczowego. Stylizacja była bardzo etno i pasowała do urody aktorki. Mamy jednak wrażenie, że byłoby dużo lepiej, gdyby można było się na czymś skupić - całość jest zdecydowanie przeładowana. Z biżuterii wystarczyłby sam naszyjnik, albo bransoletki i kolczyki.

Ola Szwed, Gwiazdy na Warsaw Fashion Street 2011

Więcej o: