Emmy Rossum na imprezie Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w Beverly Hills

Wczoraj w Beverly Hills odbył się bankiet amerykańskiego Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych (TCA). Najlepsze stylizacje wieczoru zaprezentowały Rachel Bilson i Emmy Rossum.

Bankiet sponsorowały kanały telewizyjne CBS, CW i Showtime, stacja którą reprezentowała Emmy jako gwiazda serialu "Shameless". 25-letnia aktorka postawiła tego wieczoru na prostotę, uzyskując świeży i dziewczęcy efekt.

Krótka sukienka Emmy pochodzi z zaprezentowanej w zeszłym roku kolekcji Etro na wiosnę 2011. Reprezentuje trend "color block" w dość oryginalnym wydaniu kolorystycznym. Dziwaczny odcień nasyconego błękitu jest skontrastowany z pasem indygo i rdzawo-pomarańczową spódnicą. Żaden kolor nie broni się sam, ale w zestawieniu wyglądają zaskakująco dobrze. We wspomnianej kolekcji ten trójkąt barw powtarza się kilkakrotnie, także w ciekawych etnicznych wzorach.

Dowcip stylizacji Emmy Rossum polega na pójściu pod prąd stylu projektanta. Color blocking nie jest charakterystyczny dla Etro , domu mody słynącego z, inspirowanych różnymi kulturami świata, bogatych wzorów. Styliści pokazu Wiosna 2011 przełamali surowość sukienki drukowaną kopertą, etnicznym paskiem i koralikami. Efekt został dopełniony przez posthipisowską fryzurę z przedziałkiem i płaskie sandały.

Aktorka wyeksponowała geometryczny styl sukienki stosując program minimum: niewidoczny make-up, ściągnięte włosy, beżowa kopertówka. Buty również są w kolorze nude, to lakierowane sandałki od Briana Atwooda .

Ocena Luli: 8

Wolicie minisukienkę Etro w wersji Emmy Rossum czy w stylizacji z wybiegu?

Więcej o: