Olivia Wilde zwiedza Berlin

Dziś pokazujemy streetową stylizację Olivii Wilde. Aktorka wybrała się na spacer po Berlinie przy okazji niemieckiej premiery filmu "Cowboys & Aliens".

Olivia Wilde aktualnie podróżuje po Europie wraz z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem. Promując swój film o wymownym tytule "Kowboje i Obcy" , aktorzy pojawili się na Festiwalu w Locarno oraz w stolicy Niemiec.

Olivia przywiozła na Stary Kontynent dość zróżnicowaną garderobę. Wieczorami nosi eleganckie czarne suknie , a za dnia ukrywa się za czarnymi okularami i strojami w stylu boho. Jej standardowy zestaw to długa szara spódnica, cienka bluza khaki i kwiecista chusta. Olivia była widziana w tym stroju w Locarno, a także podczas zwiedzania Pomnika Ofiar Holocaustu w Berlinie.

Mimo, że aktorka zdaje się mieć jeden zestaw popołudniowy na całą podróż, jej street style jest swobodny i efektowny. Dobrze podchwyciła aktualny trend długości maxi - długa spódnica tak, wzory nie. Modna długa spódnica oddala się od stylu hippie dzięki gładkiej tkaninie (jedwab albo cieniutka bawełna melanż jak u Olivii).

Styl boho uzupełniają buty na ciężkim słupku i zamszowa torba z frędzlami na bardo długim pasku . Nie jest to z pewnością najbardziej oryginalna stylizacja streetowa świata (ani nawet Berlina), ale gwiazda "House'a" pokazuje modny i nowoczesny mundurek turystki w miejskiej dżungli. Wygodnie i na luzie.

Ocena Luli: 7

Dla porównania zamieszczamy zdjęcie z wieczornej premiery. Olivia została skrytykowana za wybór opatrzonej sukienki Toma Forda , ale nie można odmówić oryginalności jej pierścieniowi z tygrysem od Carrera y Carrera .

Zobacz też:

Olivia Palermo w kampanii Carrera y Carrera

Więcej o: