Diane Kruger na imprezie InStyle

Dziś również nagradzamy za konsekwencję. Diane Kruger od stóp do głów jest ubrana w projekty Jasona Wu.

Na imprezie corocznej letniej imprezie magazynu InStyle pojawiła się w pełnym mundurku od Jasona Wu . Na ogół założenie kompletnego zestawu z jednej kolekcji jest objawem lenistwa modowego. Jednak Diane nie zgrzeszyła, decydując się na wierność Resort 2012 Jasona Wu. Wybranie akurat tego "gotowca" dowodzi, że Diane jest pewna siebie i skłonna do zabawy z własnym wizerunkiem.

Propozycja młodziutkiego projektanta to seksowna wersja fraku. Wprowadzenie elementów mody męskiej do kolekcji damskich to jeden z najsilniejszych trendów nadchodzącej jesieni! Mięsista marynarka z poduszkami, biała koszula z plisami na gorsie i zawadiacka muszka upodabniają Kruger do współczesnego dandysa . Sztywną elegancję zestawu przełamują krótkie szorty. Na modelce zestaw ten przypomina nieco garniturek dla chłopca, ale na seksownej aktorce nabiera przewrotności . Atrakcyjna blondynka flirtująca z męską garderobą to bardzo intrygujące połączenie.

Typowo damskie są jednak dodatki - sandałki na obcasie (model "Arizona") i piękna kopertówka z cytrynowej skóry pytona ("Emma"). Zwróćcie uwagę, że akcesoria są zdecydowane i kobiece. Lżejsze, dziewczęce dodatki rozmyłyby efekt męsko-damskiego stylu.

Ocena Luli: 9

W GALERII więcej zdjęć Diane i poszczególnych elementów stylizacji!

Więcej o: