Kim Kardashian na rozdaniu nagród VH1 Do Something

Stała się rzecz niemożliwa. Kim Kardashian zasłużyła na "Stylizację dnia".

Przypuszczam, że spotka mnie kara boska. Ewentualnie duch McQueena wyleje mi 20 litrów smoły w garderobie. Ale co tam, napiszę co musi być napisane: Kim Kardashian wygląda świetnie.

Na razie nie wiadomo czy to fałszywy alarm, symulacja przedślubna czy ostateczny koniec podartych dżinsów i przymałych spódniczek ołówkowych. Kim wreszcie zamieniła image tłuściutkiej wersji Paris Hilton na amerykańską podróbkę Monici Belucci . Jakkolwiek złośliwie by to nie brzmiało, postęp jest ogromny .

Zadziwiającą metamorfozę celebrytka zawdzięcza cudownej kremowej sukni od Antonio Berardi (kreacja dostępna w net-a-porter za 2,6 tys. $). Projektant jest odpowiedzialny również za świetną małą czerwoną Olivii Wilde . Obie kreacje łączą geometryczne poduszki na ramionach, pomagające uzyskać efekt figury klepsydry . W takiej sylwetce najważniejsza jest talia, więc Kim zdecydowała się na złoty metalowy pas w rozmiarze XS. O butach gwiazdki tv nie wiadomo zupełnie nic, ale efektowna pudełkowa kopertówka to dzieło Judith Leiber . Projektantka znana jest z pięknych bogatych zdobień, absurdalnych cen i dziwacznych pomysłów (torebka- bakłażan, a nawet torebka-tygrys!). Za kopertówkę Kim trzeba zapłacić ponad 2,8 tys. dolarów, a model dla koneserów - lampa Alladyna - to wydatek rzędu 5 tysięcy.

Kardashian przez cały wieczór konsekwentnie fotografowała się z Demi Lovato . Nic dziwnego, Demi to świetne tło - ani jej sylwetka, ani garderoba nie jest obiektem zazdrości. Trzeba przyznać, że ich wspólne zdjęcia niepokoją - celebrytki wyglądają na równolatki !

Ocena Luli: 10 W tym jakieś dwa punkty za niespodziankę. Brawo Kim, oby tak dalej.

Jak Wam się podoba metamorfoza Kim? Obejrzyjcie galerię!

Zobacz też: Vera Wang projektuje suknię ślubną dla Kim Kardashian

Czy podoba Wam się "nowa" Kim Kardashian?
Więcej o: