Julianne Moore w sukience z kokardą Jason Wu

Julianne Moore wyglądała lekko retro w małej czarnej z olbrzymią kokardą. Przypomniała nam o swojej roli (i kreacjach) w filmie "Samotny mężczyzna".

Od czasu premiery debiutu filmowego Toma Forda jesteśmy przekonani, że 50-letnia aktorka najlepiej prezentuje się w stylu vintage. Julianne Moore wyglądała uroczo na premierze wydania blu-ray swojego filmu z 1998 r. "Big Lebowski".

Bankiet tego typu to mało formalna okazja, reszta obsady była ubrana bardzo na luzie. Julianne nie popełniła więc błędu wybierając dość skromny zestaw . Wręcz przeciwnie, szlachetna czerń sukienki wyglądała kojąco na tle szpetnego dywany, na jakim aktorom przyszło pozować. Klasyczna mała czarna uszyta na miarę przez Jasona Wu stanowiła świetne tło dla ozdobnej kokardy . Także kopertówka jest dość skromna - mała pikowana "chanelka" w zupełności wystarczy.

Prawdziwy przedmiot pożądania to buty. Dość zakryte sandały na szpilce w panterkowy wzór mają piękny układ pasków. Zestawianie panterki z elegancką bielą i czernią to świetny pomysł na oswojenie zwierzęcego trendu ! Także retro kok Julianne , kreski "jaskółki" i małe, diamentowe sztyfty pięknie komponowały się z szyfonową kokardą przy szyi aktorki.

Ocena Luli: 9 Mały minus, bo nobliwa stylizacja sprawiła, że aktorka wygląda na swoje lata, a nie na energiczną 40-latkę jak w większości przypadków.

Podoba Wam się retro stylizacja Julianne? Obejrzyjcie galerię .

Więcej o: