Anne Hathaway cała w McQueenie

Co prawda lato 2011 dopiero ma się ku końcowi, ale Anne Hathaway już nosi kolekcję Resort 2012 od Alexandra McQueena. Zobaczcie koronkowe wcielenie aktorki.

Anne Hathaway pojawiła się na londyńskiej premierze swojego najnowszego filmu "One Day" w pełnym mcqueenowskim mundurku. Wprawdzie wolimy muzealne kreacje samego Lee , niż łatwiejsze w noszeniu projekty Sarah Burton , ale aktorka wyglądała świetnie.

Całość jest utrzymana w klimacie starego Hollywood. Staranny makijaż i wytworne fale kreują aktorkę na ikonę dawnego kina. Piękna suknia uszyta z koronki w kolorze ecru mogłaby równie dobrze pochodzić z lat 30. XX wieku. Długość pomiędzy midi a maxi powraca do mody, jednak wymaga długich nóg i optycznej pomocy szpilek.

Anne zdecydowała się także na klasyczną już mcqueenowską kopertówkę-pudełeczko z czaszką i ciekawe bransolety, kontrastujące na tle koronki. Znacznie mniej podobają nam się buty. Casualowe przeszycia rzemykiem sprawiają, że nie wyglądają na model jednego z najciekawszych domów mody.

Ocena Luli : 9

Zobaczcie zdjęcia Anne w GALERII .

Zobaczcie też: Wycieczka po wystawie prac McQueena w Nowym Jorku

Więcej o: