Pierwsza ciążowa stylizacja Beyoncé - na MTV VMA

Na MTV Video Music Awards Beyoncé ujawniła, że spodziewa się dziecka. Na razie ciążowy brzuszek świetnie prezentuje się w Lanvin.

Wczorajsze MTV VMA okazało się być całkiem udaną imprezą z punktu widzenia mody. A z pewnością bardziej udaną niż gala Eska Hity na czasie, o której nie chce nam się nawet wspominać. Zanim pokażemy Wam galerię najciekawszych stylizacji wieczoru, zwróćcie uwagę na promieniejącą Beyoncé !

Wokalistka dopiero opowiadała w wywiadach, że po latach intensywnej pracy czas zwolnić i poświęcić się rodzinie, a już ma zauważalny ciążowy brzuszek . Wybór posągowej sukni od Lanvin okazał się strzałem w dziesiątkę! Intensywny oranż i fason przypominający starożytny chiton pięknie podkreśliły urodę przyszłej mamy. Nie zaszkodziła też luksusowa biżuteria - diamentowe kolczyki i szmaragdowy pierścień, wszystko od słynnej Lorraine Schwartz .

Taka posągowa elegancja z nutką luksusu to naszym zdaniem najlepsza taktyka modowa na te szczególne 9 miesięcy. Brawo także za wybór koloru sukni - na pokazie Lanvin j/z 2011 strój był pokazywany w jasnym beżu, a ognisty oranż reprezentowała zwiewna minisukienka. Bardziej nam się podoba wersja Beyoncé , ale kolekcja też jest warta obejrzenia - jak może pamiętacie, scenografią pokazu był mroczny, baśniowy las.

Ocena Luli: 10

Więcej zdjęć w GALERII !

Zobacz też:

Beyonce - okładka i wywiad w InStyle

Więcej o: