Jessica Chastain na premierze "Wilde Salome"

Najgorętsza aktorka ostatnich miesięcy pojawiła się na premierze swojego najnowszego filmu w olśniewającej kreacji!

Trzydziestoletnia gwiazda filmu "Drzewo Życia" , który zdobył Złotą Palmę w Cannes, to obecnie najpopularniejsza aktorka w Stanach. Aktorka tylko w tym roku zagrała w aż sześciu produkcjach i to u boku m.in. Helen Mirren , Brada Pitta i Ala Pacino! Trzy dni temu w Wenecji, Chastain uhonorowano nagrodą GUCCI Award For Women In Cinema. Wyróżnienie przyznawane jest za talent i osiągnięcia w kobiecym aktorstwie.

W niedzielny wieczór, na czerwonym dywanie Jessica miała na sobie suknię od Elie Saab . Suknia niemal zlewała się z jej jasną karnacją, a subtelna koronka nadała stylizacji bajkowy charakter. Makijaż też był strzałem w dziesiątkę, czerwone usta i mocno zaznaczone oczy wyróżniały się na tle jasnobeżowych kolorów i jeszcze bardziej podkreśliły jej klasyczną urodę.

Tegoroczna edycja Festiwalu w Wenecji, to triumf projektanta pochodzącego z Libanu. Jeśli pamiętacie zdjęcia z pierwszego dnia imprezy, Waszej uwadze nie mogła umknąć kreacja Diane Kruger , również projektu Elie Saab . Zobaczcie ją w naszej GALERII

Więcej o: